Dni Otwartych Funduszy Europejskich zaproszenie dla beneficjentów PROW

kwi 1, 2019 | Aktualności

W dniach 10-12 maja 2019 roku odbędzie się VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które promują efekty Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz 2014-2020. Organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Celem akcji, podobnie jak w ubiegłych latach będzie pokazanie najciekawszych pomysłów na wykorzystanie Funduszy Europejskich.

Dni Otwarte to akcja popularna i o dużym zasięgu. V edycja skupiła prawie 560 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 132 tysiące uczestników. Tegoroczna edycja otrzymała nową formułę ze względu na obchody 15-lecia Polski w Unii Europejskiej. VI edycja pod hasłem „Polska Różnorodna”, podsumuje piętnaście lat wykorzystania Funduszy Europejskich oraz podkreśli ich wpływ we wszystkich regionach Polski. Przez ostatnie pięć edycji beneficjenci doceniali DOFE za szeroki zasięg medialny oraz możliwość promocji swoich usług i produktów powstałych w ramach unijnych projektów na skalę krajową.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Od 18 marca beneficjenci mogą zgłaszać swoje projekty. Termin upływa 15 kwietnia.

Odsłony : 270
Skip to content