Przeczytaj najnowsze „Wiadomości Rolnicze”

mar 7, 2019 | Aktualności

Szanowni Czytelnicy! Zachęcamy do lektury marcowego wydania „Wiadomości Rolniczych”. W tym numerze „Wiadomości Rolniczych” przedstawiamy listę odmian roślin uprawnych zalecanych w 2019 roku do uprawy w naszym województwie.

Przypominamy również o obowiązku złożenia wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich i płatności obszarowych z PROW 2014-2020. Tak jak w ubiegłym roku wnioski należy złożyć przez internet – za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

Pamiętajcie, że trwa nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej na operację typu „Restrukturyzacja małych gospodarstw” w ramach poddziałania „Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw”. Do końca marca, odziały regionalne ARiMR będą przyjmowały dokumenty aplikacyjne. O warunkach jakie należy spełnić, aby dostać 60 tys. zł przeczytacie w artykule Jacka Kuczyńskiego „Pieniądze na restrukturyzację małych gospodarstw”.

To tylko niektóre tematy, które poruszamy w tym wydaniu „Wiadomości Rolniczych”.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją. Piszcie o czym chcielibyście przeczytać w kolejnych wydaniach naszego pisma, co Was interesuje lub podzielcie się swoimi doświadczeniami i pomysłami. Łamy „Wiadomości Rolniczych” są do waszej dyspozycji. Czekamy na listy, również te z przepisami kulinarnymi.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 223
Skip to content