XIX edycja konkursu „Sposób na Sukces”

lut 7, 2019 | Aktualności

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XIX edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

Ideą konkursu jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, włączenia społecznego, a także aktywizacji lokalnych społeczności.

Do konkursu „Sposób na Sukces” mogą być zgłaszane przedsięwzięcia uruchomione w okresie od 1 lipca 2017 do 28 lutego 2019 roku.

Wypełniony formularz zgłoszenia (załączniki do regulaminu konkursu) można składać osobiście do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie lub za pośrednictwem innych instytucji lub organizacji (np. starostwa, urzędu miasta i gminy, urzędu gminy, lokalnej grupy działania, organizacji branżowej itp.) do 15 marca 2019 roku.

Osoba do kontaktu

Katarzyna Koc-Karwowska

telefon: 86 275 89 38

e-mail: kkoc@odr-szeietowo.pl

Zarządzenie w sprawie ogłoszenia XIX edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie:

Zarządzenie Nr 1/19 Dyrektora CDR w Brwinowie

Regulamin konkursu

Załączniki do regulaminu konkursu

Odsłony : 291
Skip to content