Pierwszy w Nowym Roku numer „Wiadomości Rolniczych” trafił już do Czytelników

sty 10, 2019 | Aktualności

Zachęcamy do przeczytania najnowszych „Wiadomości Rolniczych”, w których piszemy m.in. o ochronie wód oraz o dofinansowaniu do inwestycji zabezpieczających wody przed azotanami. Wspólnie z hodowcami drobiu – Anną i Mikołajem Romaniuk zastanowimy się czy przyzagrodowy chów drobiu powraca do łask?

Ponadto w numerze piszemy jak zimą dokarmiać ptaki, aby nie wyrządzić im więcej szkód niż pożytku. Przypominamy o zawarciu ubezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. Jak w każdym numerze podajemy ceny rynkowe podstawowych środków do produkcji rolniczej oraz kilka kulinarnych przepisów. To tylko niektóre nasze propozycje – więcej informacji w wydaniu papierowym. Zapytaj swojego doradcę o najnowszy numer „Wiadomości Rolniczych”.

Jesteśmy dla Was, drodzy Czytelnicy

Zaczynamy Nowy Rok. Każdy z nas zastanawia się co nam przyniesie? Snujemy plany, stawiamy przed sobą wyzwania, ale jednocześnie z sentymentem podsumowujemy ubiegły rok. Co nam przyniósł? Czy z satysfakcją możemy powiedzieć, że był to dobry czas?

W naszej redakcji też robimy podsumowania. Cieszymy się, że byliśmy z Wami kolejny rok, że mogliśmy przekazywać dobre „Wiadomości”, że byliśmy gośćmi w Waszych domach. Obdarzyliście nas zaufaniem, co potwierdza liczba prenumeratorów „Wiadomości Rolniczych” na 2019 rok. Cieszymy się, że chcecie nas czytać. Stali prenumeratorzy to dowód, że jesteśmy potrzebni podlaskim rolnikom, że nasza praca jest przez Was doceniana.

Zespół redakcyjny stanowią doradcy Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Teksty, które czytacie piszą Wasi doradcy, z którymi współpracujecie. Nie są dziennikarzami z wykształcenia, tym bardziej doceńmy ich wysiłek, który wkładają, aby całą swoją wiedzę i doświadczenie przekazać Wam, drodzy Czytelnicy w „Wiadomościach Rolniczych”. Do redakcji spływają miłe słowa, które potwierdzają, że jesteście z nami.

Nasz wysiłek doceniony został w ubiegłym roku również przez kapitułę konkursu na najlepsze wydawnictwo ośrodków doradztwa rolniczego oraz w konkursie „AgroKlasa 2018” –  o tym przeczytacie w tym wydaniu pisma.

Bardzo dziękujemy za wieloletnią obecność w Waszych rodzinach. Mamy nadzieję, że w tym roku sprostamy Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu z redakcją i dzieleniem się swoimi uwagami. Zawsze czekamy na wasze listy. Łamy „Wiadomości Rolniczych” są dla Was drodzy Czytelnicy!

Anna Fatyga

Redaktor naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 246
Skip to content