Przeczytajcie grudniowe „Wiadomości Rolnicze”

gru 17, 2018 | Aktualności, Brak kategorii

Do rąk czytelników trafił grudniowy numer „Wiadomości Rolniczych”.  Mamy nadzieję, że znajdziecie czas na lekturę naszego pisma i nie zapomnicie i przedłużeniu prenumeraty pisma na 2019 rok. Cena pozostaje bez zmian, a o szczegóły pytajcie swojego doradcę lub dzwońcie do redakcji.

Przed nami piękny czas – Święta Bożego Narodzenia. Ubierzemy choinkę, przygotujemy prezenty dla naszych najbliższych, spotkamy się z rodziną i przyjaciółmi, złożymy sobie życzenia, połamiemy się opłatkiem, zasiądziemy do stołu i spróbujemy każdej z dwunastu potraw, zaśpiewamy kolędy i pójdziemy na Pasterkę – tak będziemy świętować narodzenie Jezusa.

Aby święta były wyjątkowe skorzystajcie z naszych propozycji. Podajemy kilka oryginalnych przepisów kulinarnych na świąteczny obiad. Podpowiadamy jak udekorować stół i przygotować oryginalne ozdoby świąteczne.

W wolnej chwili przeczytajcie inne nasze propozycje. Jak zawsze polecamy artykuły z działu technologii produkcji. Zapewne zainteresuje Was też jak rośnie posadzone w 2016 roku drzewo oxytree. Poza tym piszemy jak można spełniać swoje marzenia o podróżach – o czym opowiada rolnik, który z grupą przyjaciół zwiedza świat na motocyklu. Może zaciekawi Was historia orła białego, którego znamy z naszego narodowego godła. To tylko niektóre propozycje w tym wydaniu „Wiadomości Rolniczych”.

Drodzy Czytelnicy – cały zespół redagujący „Wiadomości Rolniczych” życzy wszystkim miłych i serdecznych Świąt Bożego Narodzenia, wiele pomyślności i radości. Aby Jezus malusieńki narodzony w żłóbku zawsze wszystkim błogosławił i gościł w Waszych sercach. Przeżyjmy te święta tak, aby na zawsze pozostały w naszych sercach.

Z serdecznymi życzeniami

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

Odsłony : 404
Skip to content