„Wiadomości Rolnicze” najlepsze w „AgroKlasie” 2018

gru 14, 2018 | Aktualności

„Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, zajęły pierwsze miejsce w konkursie ”AgroKlasa ODR 2018” prowadzonego przez cały rok na łamach miesięcznika AGRO. To czwarty raz z rzędu zdobywamy najwyższe laury.

Wręczenie nagród odbyło się 13 grudnia w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nagrody wręczył minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Na łamach czasopisma Agro, prezentowane były – z myślą o ogólnopolskim odbiorcy – najciekawsze artykuły oraz wypowiedzi, które ukazywały się w 2017 roku na łamach czasopism ODR. Punkty w rywalizacji można było zdobyć również za wydawnictwo tematyczne oraz za ciekawą okładkę. Suma punktów zdobytych w poszczególnych kategoriach złożyła się na końcową lokatę. Największą liczbę punktów w 2018 roku otrzymały „Wiadomości Rolnicze”.

–Wydawnictwa ośrodków doradztwa rolniczego mają prawo, a nawet obowiązek promowania postaw aktywnych, postaw kreatywnych, czyli tych wszystkich, którzy na wsi mogą być przykładem dla innych – podkreślił minister Jan Krzysztof Ardanowski.

Kwatery na medal

Spotkanie było też okazją do wręczenia nagród w konkursie „Kwatera na medal”. Z województwa podlaskiego wyróżnienie otrzymali Katarzyna i Piotr Panfilukowie z Rutki koło Dubicz Cerkiewnych prowadzący „Dom na Starym Gościńcu Tiszyna”.

– To są ważne konkursy, gdyż promują ludzi przedsiębiorczych, którzy swoją pracą osiągają sukces – podkreślił minister Jan Krzysztof Ardanowski.

 

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Fot. K. Kuteszko

 

Odsłony : 299
Skip to content