Październikowe „Wiadomości Rolnicze”

paź 18, 2018 | Aktualności

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją dzielimy się z Wami miłą informacją – „Wiadomości Rolnicze” zajęły trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsze wydawnictwo ośrodków doradztwa rolniczego. To duży sukces – utrzymujemy się w czołówce gazet wydawanych przez odr-y. Ocenie podlegały czasopisma wydane w 2017 roku. W tej edycji konkursu wystartowały wszystkie Ośrodki w kraju. Trzecie miejsce wśród 16 rywali to wysoka lokata. Cieszymy się z tak wysokiego miejsca, a Państwa zachęcamy do lektury pisma – sprawdźcie czy zasługujemy na nagrody. Swoimi opiniami możecie podzielić się z redakcją. Najciekawsze wypowiedzi opublikujemy na łamach pisma.

A co przygotowaliśmy w tym numerze? Przeczytajcie relacje z Podlaskiego Dnia Kukurydz, z Jubileuszu 70-lecia PODR Szepietowo, z dożynek. Przedstawiamy także zwycięzców i laureatów m.in. Podlaskiej Agroligi, Konkursu Orki, konkursu „Sposób na Sukces” oraz konkursu „Bezpieczna obsługa zwierząt gospodarskich”.

Ale to nie wszystko. Przypominamy, że od 15 października do 13 listopada 2018 roku można składać wnioski na działanie PROW 2014-2020 „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” oraz działanie „Współpraca”, które skierowane jest do grup operacyjnych na rzecz innowacji.

Ponadto, jak zawsze porady technologiczne, ceny podstawowych środków do produkcji rolnej, porady ogrodnicze i coś dla podniebienia i zdrowia – potrawy z warzyw.

Zachęcam do lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 312
Skip to content