Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” oraz Targi Leśne już wkrótce

wrz 27, 2018 | Aktualności

Szukasz pomysłu do stworzenia własnego ogrodu, ale brakuje Ci inspiracji? Chcesz się dowiedzieć jakie są najnowsze trendy w ogrodnictwie? A może szukasz konkretnych produktów, narzędzi, usług? Podczas Targów Ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targów Leśnych, które odbędą się 6 i 7 października 2018 roku w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

W jednym miejscu i czasie pasjonaci mogą przygotować się na sezon w ogrodzie i sadzie. Targi Ogrodnicze są doskonałą okazją do uzupełnienia kolekcji roślin i poznania nowinek ogrodniczych. Na odwiedzających będą czekały stoiska oferujące materiał szkółkarski, rośliny ogrodowe, kwiaty doniczkowe, szeroka oferta cebulek kwiatowych, nasion, ziół oraz nawozów, owoce, warzywa i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Ekspozycję targową wzbogaci szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architekturą ogrodową. Wszystkich zainteresowanych projektowaniem ogrodów przydomowych zapraszamy!

Równolegle z Targami Ogrodniczymi odbędą się Targi Leśne. Wystawcy zaprezentują ciężki sprzęt do pozyskiwania i obróbki drewna. Podczas Targów odbędzie się również konferencja pszczelarska na temat żywienia pszczół i roli składników pokarmowych w zrównoważonej hodowli pszczół, która poprowadzi mgr inż. Piotr Nowotnik.

Jak co roku podczas Jesiennych Targów ogrodniczych odbędzie się konkurs „Zgadnij co to za roślina?”. Wszystkich pragnących sprawdzić swoją wiedzę zapraszamy do namiotu PODR Szepietowo. Przyznane zostaną również nagrody za Hit Targów, Najatrakcyjniejsze stoisko i Najbogatszą ofertę.

Na szepietowskich targach tradycyjnie zostanie przedstawiona bogata oferta produktu regionalnego i rękodzieła . Będzie można zasmakować w chlebie ze smalczykiem i popić domowym trunkiem.

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”

Targi Leśne

6-7 października 2018 r.

PROGRAM

SOBOTA, 6 października

10.00   Otwarcie Targów Ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie” i Targów Leśnych – Adam Niebrzydowski, Dyrektor Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – tereny wystawowe

NIEDZIELA, 7 października

10.00   Konkurs: „Zgadnij co to za roślina?” – namiot PODR – tereny wystawowe

10.00   Konferencja: „Żywienie pszczół i rola składników pokarmowych w zrównoważonej hodowli pszczół” – mgr inż. Piotr Nowotnik – budynek PODR, sala nr 4

 

12.30   Wręczenie odznaczeń państwowych

Rozstrzygnięcie konkursów:Najatrakcyjniejsze stoisko, Najbogatsza oferta, Hit Targów Ogrodniczych,

W programie również:
doradztwo rolnicze,pokaz królików rasowych; występy zespołów artystycznych; produkty regionalne i ekologiczne

Zwiedzanie stoisk, oferta targowa – godz. 9.00 – 16.00

 

Anna Kostro

spec. ds. promocji

Odsłony : 311
Skip to content