Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym

wrz 7, 2018 | Aktualności

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym „Gospodarstwa opiekuńcze jako nowatorskie podejście do usług społecznych oferowanych mieszkańcom obszarów wiejskich poprzez prezentację dobrych praktyk na przykładzie województwa kujawsko-pomorskiego”, który odbędzie się w dniach 26-27.09.2018 r.

Działanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i skierowane do:

  • mieszkańców obszarów wiejskich, zainteresowani tematyką gospodarstw opiekuńczych, od założenia poprzez poszukiwanie beneficjentów aż po świadczenie usług opiekuńczych;
  • doradców propagujących tematykę gospodarstw opiekuńczych na terenie swej pracy;
  • przedstawicieli instytucji wspierających rozwój usług opiekuńczych.

Program wyjazdu obejmuje wizyty w czterech gospodarstwach świadczących usługi opiekuńcze oraz wykład na temat dobrych praktyk w świadczeniu usług opiekuńczych w gospodarstwach rolniczych.

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe proszone są o wypełnienie oraz własnoręczne podpisanie karty zgłoszeniowej i złożenie jej do 18 września 2018 r. do godz.15.00 do Sekcji Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki w PODR Szepietowo (pokój nr 20) bądź przesłanie zeskanowanego zgłoszenia na pocztę e-mail na adres jczarkowska@odr-szepietowo.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (25 uczestników) o zakwalifikowaniu się do udziału w przedsięwzięciu zdecyduje Komisja powołana przez Dyrektora PODR.

Karta zgłoszenia

Program wyjazdu

Regulamin naboru

Joanna Czarkowska

86 275 89 38; 506 662 611

Odsłony : 216
Skip to content