Slide
waskiwzh2022

Najlepsze produkty województwa podlaskiego już wybrane

lip 9, 2018 | Aktualności

Konkurs Nasze Kulinarne Dziedzictwo, który miał swój finał regionalny w Augustowie w dniu 7 lipca 2018 r., przyniósł rozstrzygnięcie, które podlaskie produkty okazały się najsmaczniejsze w tym roku.

Eliminacje regionalne mają na celu wyłonienie najciekawszych produktów tradycyjnych, które w następnych edycjach konkursu mogą ubiegać się o najwyższą nagrodę krajową w tej dziedzinie – „Perłę”. Nagroda ta przyznawana jest corocznie przez Kapitułę Konkursu. W tym roku Wielki Finał XVIII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” odbędzie się 30 września 2018 w trakcie targów Smaki Regionów w Poznaniu w pawilonie 11.

Komisja w składzie:

  • Izabela Byszewska – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie,
  • Jan Zwoliński – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie,
  • Mariusz Cylwik – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie,
  • Aneta Jurak – Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
  • Marcin Muszyc – Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego,

miała nie lada zadanie, ponieważ każdy z członków Komisji musiał poddać ocenie organoleptycznej (spróbować) ponad 100 różnych produktów przygotowanych przez ponad 50 producentów.

 

W tym roku o miano najlepszych ubiegało się:

  • 33 produkty pochodzenia zwierzęcego (wyroby mięsne, mleczne, ryby),
  • 25 produktów pochodzenia zwierzęcego (wyroby owocowe, warzywne, zbożowe oraz cukiernicze),
  • 20 napojów (alkoholowych i bezalkoholowych),
  • 14 produktów regionalnych,
  • 14 produktów nagrodzonych w poprzednich edycjach konkursu, a ubiegających się o nominację do nagrody „Perła”,

Poniżej nagrodzone produkty i ich wytwórcy XVIII edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo:

  1. Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego:

Podkategoria: produkty i przetwory mięsne

I nagroda:       Szpikowany udziec z dzika – Małgorzata Ostapowicz, gosp. agrot. „Leśny Dworek”

Wyróżnienie:

Salceson biebrzański – Małgorzata Wojtach, Biebrzańskie smaki”

Pasztet z królika – Irena i Piotr Och, „Augustowskie Smaki Natury”

Polędwica barania – Bogdan Potocki, Agroturystyka „Na końcu świata”

Podkategoria: produkty i przetwory z ryb

I nagroda:       Pstrąg w gorącym occie – Beata i Tomasz Siergiejewicz, Restauracja „Syta Panna”

 

Podkategoria: produkty mleczne

I nagroda:       Ser zagrodowy „Bielec” – Agnieszka i Marcin Bielec

Wyróżnienie:

Ser podpuszczkowy dojrzewający Wiżajny – Dojrzały – Barbara Żeliszczak, „Sery Basi”

Ser olszański dojrzewający – Oksana Tomaszewska

Masło swojskie – Halina i Marek Raducha, gosp. rol. Ostrowie

Podkategoria: Miody

I nagroda:       Miody wielokwiatowe nektarowe „Letnia Dubiaga” i Czerwcowe złoto” – Oliwia i Szymon Pawłowscy, Pasieka „Słowianka”

  1. Produkty regionalne pochodzenia roślinnego:

Podkategoria: przetwory owocowe

Wyróżnienie:  Dżem z truskawek – Katarzyna Jurgilewicz, Gospodarstwo „Sadowa przystań”

Podkategoria: przetwory warzywne

I nagroda:       Burak kiszony – Anna i Marek Sienkiewicz, Gospodarstwo „Kiszenie z tradycją”

Nagroda Dyrektora PODR: Rydze w occie – Alina Jankowska

 

Podkategoria: produkty zbożowe

I nagroda:       Chleb żytni na naturalnym zakwasie – Anna Zubrycka, Piekarnia „Tomcio Paluch”

Podkategoria: wyroby cukiernicze

I nagroda:

Jagodzianka z kruszonką – Monika Giczewska

Dziad, Bankuchen, kołacz, sękacz – Teresa Biziewska, firma „Bite”

III. Napoje regionalne:

Podkategoria: napoje bezalkoholowe

I nagroda:       Kompot z rajskich jabłuszek – Władysław Gryka, gosp.  „Muzeum Chleba”.

Podkategoria: napoje alkoholowe

I nagroda:       Samogon podlaski palony – Marcin Sarnacki, „Old Polish Vodka”

Wyróżnienie: Domowe wino owocowe – Joanna Filipczuk

  1. Inne produkty regionalne:

I nagroda:       Rejbak – Monika Kosiorek-Olbryś, „Zajazd Herbu Wielbut”

Do nagrody „Perła 2018” Komisja Konkursowa nominowała siedem produktów:

  1. Kindziuk – Tadeusz Protasiewicz, Masarnia Protasiewicz
  2. Kiełbasa biebrzańska podsuszana – Małgorzata Wojtach, Masarnia „Biebrzańskie Smaki”.
  3. Twarożek kozi – Irena och, „Augustowskie Smaki Natury”
  4. Sękacz Kuligowski – Dorota Markowska, gosp. agrot. „U Doroty”
  5. Keks dojrzewający – Beata i Tomasz Siergiejewicz, Restauracja „Syta Panna”
  6. Sok z buraka kiszonego Anna i Marek Sienkiewicz, gosp.rolne „Kiszenie z tradycją”
  7. Miód pitny Podlaski – Dawid Olesiuk, „Miodosytnia Podlaska”

Ostatecznie, o przyznaniu nagrody zadecyduje kapituła nadająca statuetkę PERŁY dopiero po odbyciu się wszystkich 16 regionalnych eliminacji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie czynnie uczestniczy we współrealizacji konkursu. Corocznie już specjalistki Sekcji Gospodarstwa Wiejskiego i Agroturystyki typują produkty, które spełniają wymogi konkursu, udzielają wsparcia merytorycznego wytwórcom przy wypełnianiu zgłoszeń oraz uczestniczą w finale. Tak liczne uczestnictwo producentów i mnogość produktów, to właśnie efekt wieloletniej współpracy doradczyń z lokalnymi producentami.

W tym roku, organizatorem konkursu na szczeblu województwa podlaskiego byli: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie oraz  Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Na poziomie ogólnokrajowym głównym organizatorem jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie.

Joanna Czarkowska

09.07.2018 r

Odsłony : 267
Skip to content