Uwaga „Ziołowe warsztaty” – zmiana terminu

kwi 25, 2018 | Archiwum aktualności

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w dniu 26 lipca 2016 roku, organizuje warsztaty w ekologicznych gospodarstwach specjalizujących się w uprawie ziół pn. „Praktyczne wykorzystanie wyników badań naukowych we wdrażaniu innowacji w ekologicznej produkcji”.

Celem operacji jest wymiana dobrych praktyk, transfer wiedzy i innowacji w zakresie ekologicznej produkcji, wdrażanie dobrych rozwiązań w ekologicznych gospodarstwach rolnych oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy naukowcami, doradcami i producentami żywności ekologicznej. Zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoli uczestnikom łatwiej i efektywniej zarządzać gospodarstwem oraz uczestniczyć w rynku produktów wysokiej jakości, co podniesie konkurencyjność i rentowność gospodarstw ekologicznych.

SIRLOGO

Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) i przesłać go w terminie 12.07.2016 r. – 15.07.2016 r. na adres:

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, 18-210 Szepietowo lub faxem 86 275 89 20, lub po zeskanowaniu na email: gwlostowska@odr-szepietowo.pl

Grupa będzie podróżować busem. Wyjazd z Białegostoku 26.07.2016 r. o godz. 7.00, powrót ok. godz. 17.00. Organizator zapewnia wyżywienie, przejazd oraz zajęcia warsztatowe w gospodarstwach.

Uczestnikami warsztatów mogą być rolnicy prowadzący gospodarstwa metodami ekologicznymi oraz osoby zainteresowane ekologiczną produkcją i doradcy rolniczy. Ostateczny skład uczestników zostanie ustalony przez powołaną do tego celu komisję.

Bliższe informacje można uzyskać w PODR Szepietowo, Sekcja Ekologii i Ochrony Środowiska tel. 86 275 89 19

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszniowy

Regulamin

Gabriela Włostowska

Skip to content