Podlaska Marka Konsumenta – Oddaj swój głos!

kwi 25, 2018 | Archiwum aktualności

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych znalazła się w ścisłej czołówce konkursu Podlaska Marka. Walczymy również o tytuł Podlaskiej Marki Konsumenta, ją wybiorą internauci w głosowaniu internetowym. Głosowanie trwa do 25 kwietnia i jest całkowicie BEZPŁATNE. Z jednego numeru można oddać tylko jeden głos. Zagłosuj na Wystawę!

Osiemnastu nominowanych walczy o tytuły w sześciu kategoriach. Wystawa pretenduje o tytuł najlepszego wydarzenia 2015 roku. Finalistów Podlaskiej Marki wyłoniła Grupa Ekspertów, obradująca pod przewodnictwem Jerzego Leszczyńskiego Marszałka Województwa Podlaskiego. Wybierano spośród 142 produktów, w kategorii Wydarzenie znalazło się najwięcej zgłoszeń bo, aż 34 inicjatywy. Wszystkie nominacje są odzwierciedleniem tego, co w minionym roku było w naszym województwie najciekawsze, najnowocześniejsze i najsmaczniejsze. Zwycięzców Podlaskiej Marki poznamy 25 maja podczas Gali Finałowej.

Podlaska Marka Konsumenta

Markę Konsumenta wybiorą mieszkańcy województwa za pośrednictwem strony www.podlaskamarka.pl, na której opublikowana jest lista nominowanych. Plebiscyt potrwa do 25 kwietnia. Kolejne cząstkowe wyniki głosowania 18 kwietnia.

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę http://podlaskamarka.pl/glosowanie-internetowe/?kid=2474

2. Podaj numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany SMS z kodem weryfikującym.

3. Wprowadzić na stronie otrzymany kod

4. Zaakceptuj regulamin

5. Potwierdzić wybór. W tym momencie głos zostanie uznany za ważny.

Głosowanie jest całkowicie BEZPŁATNE. Z jednego numeru można oddać tylko jeden głos.

Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.

MZ

Skip to content