Wyniki konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo 2013

kw. 25, 2018 | Archiwum aktualności

Białostockie „Spodki” gościły  22 sierpnia 2013 r. najsmaczniejszy konkurs regionu. Przedsięwzięcie to jest organizowane od roku 2000. Tegoroczna, XIII edycja Konkursu zgromadziła rekordową ilość produktów,  bowiem było ich aż 120.

Eliminacje regionalne służą ocaleniu od zapomnienia starych, rzadko wytwarzanych już produktów oraz wyłonienie najciekawszych i najbardziej charakterystycznych dla danego regionu, które w następnych edycjach konkursu mogą ubiegać się o najwyższą nagrodę krajową w tej dziedzinie: Perłę. Wyróżnienie to przyznawane jest corocznie przez Kapitułę Konkursu podczas ogólnopolskiego finału w trakcie targów Polagra FOOD „Smaki Regionów” w Poznaniu – 21 i 22 września 2013 r.

W tegorocznej edycji wprowadzono również do Konkursu dodatkową kategorię: produktów ubiegających się o specjalna nagrodę „Od pola do stołu”.

Organizatorem konkursu na poziomie krajowym jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie, a na szczeblu województwa podlaskiego Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Laureatów konkursu wspiera także Agencja Rynku Rolnego fundując po jednej nagrodzie w głównej kategorii konkursowej.

 
Wyniki XIII edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo

I. Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego

Podkategoria

1. Produkty i przetwory mięsne
Nagroda Marszałka: Pasztet z dzika – Małgorzata Ostapowicz
Nagroda ARR: Boczek panierowany na sucho – Wioletta Sangar
Wyróżnienie Marszałka: Salceson biały – Anna Okulczyk

2. Produkty i przetwory z ryb 
Nagroda Marszałka: Lin w śmietanie – Dorota Bernatowicz
Wyróżnienie Marszałka: Karp wędzony – Monika Giczewska

3. Produkty mleczne 
Nagroda Marszałka: Twarożek nadbużański czosnkowo-cebulowy – Grażyna Putkowska

4. Miody
Nagroda Marszałka: Miód nektarowy – Stanisław Modzelewski

 


II. Produkty regionalne pochodzenia roślinnego

Podkategoria:

1.  Przetwory owocowe

Nagroda Marszałka: Ser owocowy „oboliu suris” – Biruta Zimnicka
Nagroda ARR: Konfitura z owocu dzikiej róży – Mirosław Angielczyk
Wyróżnienie Marszałka: Galaretka z czerwonej porzeczki – Marek Raducha

2. Przetwory warzywne 
Nagroda Marszałka: Ogórek kiszony z beczki – Grażyna Konopka

3.  Produkty zbożowe 
Nagroda Marszałka: Chleb żytni na zakwasie – Ewa i Jan Czmiel

4. Wyroby cukiernicze 
Nagroda Marszałka: Pieróg wigierski – Teresa Biziewska
Wyróżnienie Marszałka: Warkoczówka nadziewana – Halina Pezowicz

 


III. Napoje regionalne

Podkategoria:

1. Napoje bezalkoholowe 
Nagroda Marszałka: Napój z podpiwka – Kazimierz Rogalski

2. Napoje alkoholowe 
Nagroda Marszałka: Wino gronowe domowe pychota – Michał Ziniewicz
Nagroda ARR: Nalewka „Listkowiak”– Monika Potock
Wyróżnienie Marszałka: Nalewka z poziomek – Adela Szabracka
Wyróżnienie Marszałka: Jaskoła – wino brzozowe – Ewa Dec


IV. Inne produkty regionalne

Nagroda Marszałka: Tałkysz-Kalawe – Dżenneta Bogdanowicz
Wyróżnienie Marszałka: Kaszanka z pieca – Agnieszka Kaczyńska
Kartacze
– Magdalena Szkiruć

Nagroda Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie:
Palcówka wiejska
– Włodzimierz Szypcio

Nagroda specjalna kategorii „Od pola do stołu”
Nagroda Marszałka: Pomidory różnych odmian – Witalis Jakoniuk

 

Nominacje do Perły:

Kindziuk sokólski dojrzewający – Łukasz Ancypo
Szczupak faszerowany pieczony w tataraku 
– Tomasz Siergiejewicz
Klinek
– Halina Raducha
Napoleon
(Napolenonas) – Regina Pik
Kibiny
– Danuta Bagińska

rozpoczęcie-komisja

komisja ocenia

nagroda Dyrektora PODR

karp wędzony

konfitura z róży

ogórki kiszone

palcówka i kiszka pieczona

pasztet z dzika babci Jadzi

pieróg wigierski

 

Joanna Czarkowska

 

Skip to content