Targi w Szepietowie – z tańcem i śpiewem w tle

kwi 25, 2018 | Archiwum aktualności

Występy zespołów artystycznych, prezentujące dorobek kulturowy powiatu wysokomazowieckiego uatrakcyjnią tegoroczne Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie w Szepietowie, które odbędą się 26-27 kwietnia. Przygotowaliśmy bogaty program Targów.

plakat wiosna

Podczas Targów będziecie Państwo mieli okazje nie tylko wysłuchać wykładów nt. urządzania ogrodów, uczestniczyć w wielu konkursach np. „Jaka to roślina”, kupić rośliny do ogrodu, czy skorzystać z porad doradców PODR w Szepietowie, ale również obejrzeć występy zespołów promujące dorobek kulturowy powiatu wysokomazowieckiego.

26 kwietnia 2014 r. – sobota

W sobotę zapraszamy na występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej, Dziecięcego Zespołu Wokalnego „Bemol”, Zespołu Tanecznnego „Pierwszy krok” i Mażoretek z Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie (godz. 11.00).

Również w sobotę wystąpi Dziecięcy Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie˝, Orkiestra i Zespół Wokalny z Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie (godz. 12.30).

27 kwietnia 2014 r. – niedziela

W niedzielę zapraszamy na pokaz synchroniczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Czyżewie, a także na koncert muzyczno-wokalny (godz. 11.00).

Miejski Dom Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprezentuje występ Zespołu „Rock Przestępny”. Wystąpi także chór seniora „Pogodna jesień” (godz. 12.30).

Na zakończenie, na scenie pojawią się najmłodsi artyści Zespół „Lilipop” z Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie (14.00).

Współorganizatorem występów zespołów, podczas tegorocznych Ogrodniczych Targów Wiosennych i Targów Pszczelarskich jest Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem.

Anna Fatyga

Skip to content