Przeczytaj majowe „Wiadomości Rolnicze”

kwi 25, 2018 | Archiwum aktualności

W numerze prezentujemy m.in. sposoby ochrony kukurydzy przed szkodnikami zgodnie z zaleceniami integrowanej ochrony roślin. Piszemy jak skarmiając zielonkę należy zbilansować energię i białko oraz jak  poprawić opłacalność produkcji mleka i ograniczyć straty ekonomiczne.

WR 5 okladka

Więcej na te tematy można będzie dowiedzieć się podczas Zielonej Gali, która odbędzie się 28 i 29 maja w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Tradycyjnie będzie można obserwować pokaz maszyn do zbioru i konserwacji zielonki. Zielonej Gali towarzyszą Targi Budownictwa Wiejskiego, które w tym roku odbywają się pod hasłem Dni z Odnawialnymi Źródłami Energii.

W numerze propozycje konkursów, porady, zalecenia, ceny targowiskowe, a także przepisy kulinarne. Zachęcam do podzielenia się z czytelnikami „Wiadomości Rolniczych”  swoimi popisowymi daniami. To okazja do zaprezentowania swoich umiejętności.

Do dyspozycji czytelników jest e-mail: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl i tel. 86 275 89 06. Piszcie, pytajcie, dzielcie się swoimi uwagami, również tymi na temat naszego pisma.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Skip to content