Listopadowe „Wiadomości Rolnicze”

kwi 25, 2018 | Archiwum aktualności

Tematów, które poruszamy jest dużo, chociażby ten dotyczący afrykańskiego pomoru świń – przeczytajcie sami to historia niemal sensacyjna.

WR okladka 11

Tym, którzy myślą o zmianie kierunku produkcji w sytuacji zagrożenia z ASF polecamy wywiad z hodowcami owiec. Ponadto w numerze fotorelacja z Targów Ogrodniczych i Leśnych, relacja z wizyty francuskich rolników na Podlasiu oraz spostrzeżenia doradców po wizycie w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Radzikowie.

Szczególnej uwadze polecamy wywiad z rolniczką, która skorzystała z dofinansowania PROW na lata 2014-2020 – działanie: „Modernizacja gospodarstw rolnych”. Co sprawiło najwięcej problemów i jakie trudności pokonała przeczytacie w artykule zatytułowanym „Trud się opłacił”.

Polecamy też artykuły o innowacyjnych rozwiązaniach w produkcji roślinnej Tadeusza Lipskiego, doradcy z powiatu zambrowskiego.

Miło mi poinformować, że „Wiadomości Rolnicze”, zajęły drugie miejsce w konkursie na „Najlepsze wydawnictwo periodyczne 2015 roku” wydawane przez ośrodki doradztwa rolniczego w kraju. W ubiegłym roku zdobyliśmy wyróżnienie – w tym jesteśmy na podium. Sprawdźcie, drodzy Czytelnicy czy zasłużyliśmy na te wyróżnienie – czytajcie nas, pytajcie o czasopismo swoich doradców, kontaktujcie się z redakcją. Zachęcamy do prenumeraty na przyszły rok.

Więcej tematów w środku numeru. Zachęcamy do lektury.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Skip to content