Przeczytaj najnowsze „Wiadomości Rolnicze”

kwi 25, 2018 | Archiwum aktualności

Zachęcamy do lektury „Wiadomości Rolniczych”, w których zamieściliśmy zlecenia do praktyki rolniczej, informacje rynkowe, relacje z wystaw i konkursów, pomysły do upiększenia ogrodu i coś dla smakoszy.

okladka 7 8 1str

Za nami Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, która jak co roku zgromadziła elitę hodowlaną regionu. W ostatni weekend szepietowską Agroarenę odwiedziły tłumy zwiedzających. W numerze znajdziecie informacje z tego wyjątkowego wydarzenia.

Zapraszamy również do przeczytania relacji z Krajowej Agroligi, podczas, której reprezentanci województwa podlaskiego odebrali z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy, najwyższe nagrody. Anna i Sylwester Jaszczołtowie zostali Mistrzami Krajowej Agroligi 2015 w kategorii rolnicy, natomiast Metal-Fach z Sokółki Wicemistarzem Krajowej Agroligi 2015 w kategorii firmy. To kolejny sukces podlaskiego rolnictwa i agrobiznesu. Mamy nadzieję, że tegoroczni podlascy Mistrzowie Agroligi w również sięgną po najwyższe laury. A kto został Mistrzem Podlaskiej Agroligi przeczytacie w najnowszym wydaniu „Wiadomości Rolniczych”.

W numerze także relacja z konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Konkurs, po raz kolejny potwierdził, że Podlasie posiada bogate tradycje kulinarne.

Przed Wami gorący okres żniw – pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

Wiadomości Rolnicze

Skip to content