O czym piszemy w najnowszym wydaniu „Wiadomości Rolniczych”?

lut 7, 2018 | Aktualności

Zachęcamy do lektury lutowego wydania „Wiadomości Rolniczych”, w którym publikujemy nową listę odmian uprawnych zalecanych do uprawy w województwie podlaskim. Piszemy o zasadach składania wniosków o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany.

Przed nami kampania wypełniania wniosków o płatności bezpośrednie. Proponujemy zapoznać się z zasadami wypełniania wniosków, zwłaszcza że w tym roku, każdy rolnik będzie musiał wypełnić wniosek za pomocą aplikacji e-Wniosek Plus. Więcej o zasadach wypełniania wniosków piszemy w wersji papierowej.

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie razem z Podlaskim Oddziałem Regionalnym ARiMR będą prowadzili szkolenia z zakresu składania wniosków o przyznanie płatności za rok 2018 z wykorzystaniem aplikacji e-WniosekPlus. Planujemy w każdej gminie po jednym lub więcej szkoleń informacyjnych. Rolników, którzy chcą uczestniczyć w szkoleniu prosimy o kontakt z doradcami.

Jak zwykle odwiedzimy naszych sąsiadów, a dla miłośników dobrego jedzenia przygotowaliśmy sprawdzone przepisy naszych Czytelniczek.

Zachęcam do kontaktu z redakcją : redakcja.wr@odr-szepietowo.pl

Życzę miłej lektury.

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 268
Skip to content