Konferencja – Informatyka w rolnictwie

sty 11, 2018 | Aktualności

We współczesnym świecie dostęp do internetu jest już standardem. Praktycznie we wszystkich dziedzinach życia mamy styczność z informatyką. Również w rolnictwie jest ona obecna w znaczącym stopniu zmienia możliwości działania. Jednak, aby efektywnie wykorzystać technologie IT w rolnictwie, potrzebna jest do tego gruntowna wiedza informatyczna. Łącząc ją z wiedzą i doświadczeniem gospodarzy mówimy już o najnowocześniejszej formie rolnictwa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników Polskie Towarzystwo Informatyczne – Koło w Łomży we współpracy z Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Szepietowie oraz Wyższą Szkołą Agrobiznesu w Łomży organizuje konferencję Informatyka w rolnictwie. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z badaniami w dziedzinie zastosowań informatyki w rolnictwie, podniesienia poziomu wiedzy na ten temat oraz wymiany doświadczeń związanych z zastosowaniem technologii IT w gospodarstwach.

Jednym z wykładowców będzie pracownik Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie Sławomir Jabłoński, który wygłosi wykład „Rachunkowość rolna PL FADN, jako metoda zarządzania gospodarstwem rolnym”.

Konferencja odbędzie się 19 stycznia 2018 roku o godzinie 10:00 w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży ul. Studencka 19.

Odsłony : 254
Skip to content