Świąteczne „Wiadomości Rolnicze”

gru 22, 2017 | Aktualności

Czas szybko leci – wydaje się, że tak niedawno rozpoczynaliśmy nowy rok. Snuliśmy plany, składaliśmy noworoczne przyrzeczenia. Mamy grudzień – czas podsumowań i rozliczeń tego co zrobiliśmy w tym roku i tego co nam się udało, a co musimy przełożyć na następne miesiące.

wr 12 okladka

My również dokonujemy podsumowań. Staraliśmy się, aby każdy kolejny numer „Wiadomości Rolniczych” był jeszcze lepszy i jeszcze ciekawszy, aby każdy mógł w nim znaleźć coś dla siebie. Cieszy nas, że coraz więcej naszych Czytelników włącza się w tworzenie gazety, bo wciąż chcemy, by była ona o Was i dla Was. Mamy nadzieję, że „Wiadomości Rolnicze” zagoszczą w Waszych domach na stałe. Zachęcamy do prenumeraty pisma na przyszły rok. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by spełniać Wasze oczekiwania.

Przed nami najpiękniejsze Święta – Boże Narodzenie. W Wigilię wszyscy zasiądziemy do wspólnego stołu, ciesząc się swoją obecnością i dzieląc się opłatkiem.

W tym szczególnym czasie życzymy wszystkim Czytelnikom „Wiadomości Rolniczych” wszystkiego najlepszego: błogosławieństwa Bożego, spokoju ducha, miłości, zdrowia, pomyślności w życiu i oczywiście spełnienia wszystkich marzeń. Niech Święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa czasem odpoczynku i wzajemnej życzliwości, czasem rodzinnych spotkań i ciepłej, życzliwej atmosfery. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia i zrealizują plany.

Z najlepszymi życzeniami

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 228
Skip to content