Przeczytałeś już najnowsze „Wiadomości Rolnicze”?

sie 7, 2017 | Aktualności

Zachęcamy do przeczytania lipcowo-sierpniowego wydania „Wiadomości Rolniczych”. W numerze znajdziecie m.in. relacje z: Wystawy Zwierząt Hodowlanych, podlaskiej i krajowej Agroligi, a także zalecenia do praktyki rolniczej, informacje rynkowe, pomysły do ogrodu i kuchni.

WR okladka 7

Dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się w ostatni weekend czerwca. Gościliśmy w Szepietowie rolników, hodowców, wystawców i tłumy zwiedzających. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas Krzysztof Jurgiel Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Jacek Bogucki Wiceminister Rolnictwa.

Wystawa była okazją do zaprezentowania osiągnięć podlaskich hodowców. Mamy się czym pochwalić. Świadczy o tym również udział rolników i agroprzedsiębiorców w konkursie AgroLiga.

W tegorocznej, podlaskiej edycji konkursu wystartowało osiem gospodarstw i pięć firm. Tytuły mistrzów Podlaskiej AgroLigi zdobyli Wioletta i Radosław Budlewscy w kategorii rolnicy oraz Izabela i Łukasz Ancypo w kategorii firmy. To oni będą reprezentowali województwo podlaskie w finale krajowym konkursu.

Nasi rolnicy doceniani są również na arenie krajowej. Zdobywają tytuły najlepszych w kraju. W tym roku tytuł Mistrza Krajowego AgroLigi powędrował do firmy Agrocentrum. Nasi przedstawiciele w kategorii rolnicy Dorota i Andrzej Dziekońscy zostali wicemistrzami. Wszystkim serdecznie gratulujemy. W gazecie zamieszczamy relacje z tych wydarzeń.

O najnowszy numer „Wiadomości Rolniczych” zapytaj swojego doradcę.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

Odsłony : 264
Skip to content