Rusza IV Podlaska Szkoła Młodych Hodowców

cze 19, 2017 | Aktualności

Zapraszamy do oglądania zmagań uczestników IV Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców organizowanej przez Podlaski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Białymstoku z siedzibą w Jeżewie Starym oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka, która odbędzie się w dniach 20-25 czerwca 2017 roku na terenach wystawowych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

szko foto

Już od wtorku 20 czerwca, cztery dni przed wystawą, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie gościć będzie młodych adeptów sztuki fitterskiej z Podlaskiego, Mazowieckiego, Lubelskiego i Szczecińskiego Koła Młodych Hodowców. W ramach IV Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców, nabędą oni wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu żywienia, pielęgnacji, mycia, strzyżenia i oprowadzania bydła.

W sposób szczególny zapraszamy w dniu 23 czerwca 2017 roku o godz. 15.00 na finał zmagań – wybór najlepszego z najlepszych oraz w dniu 25 czerwca 2017 roku o godz. 13.00 na pokaz oprowadzania bydła przez uczestników PODLASKIEJ SZKOŁY MŁODYCH HODOWCÓW.

Szczegółowy program znajdziesz tutaj

 

2017 szk mlod hod

SPONSORZY:

PODR  Szepietowo

GRUPA AGROCENTRUM Sp. z o.o.

SHiUZ Sp. z o.o. w Bydgoszczy, Oddział w Piątnicy

Polska Federacja Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo HOLSTEIN

EURALIS

Andrzej Syczewski

Budownictwo Ogólne „LADZIŃSKI”

DeLaval

PATRON MEDIALNY:

HODOWLA I CHÓW BYDŁA

WIADOMOŚCI ROLNICZE

Odsłony : 283
Skip to content