O tym przeczytacie w czerwcowym numerze „Wiadomości Rolniczych”

cze 14, 2017 | Aktualności

W tym wydaniu dużo miejsca poświęcamy wydarzeniom, które czekają na nas w czerwcu. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z programem XXIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Ogólnopolskiej Wystawy Królików, które odbędą się 24-25 czerwca w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W programie tegorocznej Wystawy każdy znajdzie coś dla siebie.

WR 6 2017

Zachęcamy także do udziału w wojewódzkim konkursie „Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich”. W konkursie mogą wziąć udział rolnicy – producenci mleka ubezpieczeni w KRUS.

Przed nami także finał Podlaskiej „AgroLigi 2017”. W tym roku do finału wojewódzkiego przystąpiło osiem gospodarstw i pięć firm. Kto wygra dowiemy się na początku lipca, a już w tym numerze przeczytacie o uczestnikach konkursu.

Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy na czerwiec. Przypominamy, że od 29 czerwca do 28 lipca będą przyjmowane wnioski na „Modernizację w gospodarstwach rolnych”. W artykule Marty Pietraszewskiej przypominamy zasady przyznawania pomocy.

Polecamy także relację z Zielonej Gali i konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów 2017”.

Aby mieć dostęp do najnowszych informacji, zachęcamy do prenumeraty „Wiadomości Rolniczych” na drugie półrocze – to tylko 15 zł. O warunki prenumeraty zapytajcie swojego doradcę.

Zachęcam do lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

Odsłony : 237
Skip to content