Przeczytaj aktualny numer Wiadomości Rolniczych

kwi 7, 2017 | Aktualności

W tym wydaniu „Wiadomości Rolniczych” podpowiadamy m.in. jakie odmiany zbóż wybrać do siewu, jakie szkodniki mogą wystąpić w uprawach, jak chronić rośliny zgodnie z zasadami integrowanej ochrony roślin i jakie prace należy wykonać wiosną na użytkach zielonych.

2797 okl 4 2017

Również sadownicy mają w kwietniu sporo pracy – należy zadbać o odpowiednie przycięcie gałęzi. Wyjaśniamy, kto i na jakich zasadach może skorzystać z tzw. pakietu Hogana – to ważny temat dla producentów trzody chlewnej, głównie tych którzy znaleźli się w strefach z ograniczeniami w związku z wystąpieniem ASF.

Przed Wami, drodzy Rolnicy, okres wytężonej pracy, ale i wyjątkowy czas – Święta Wielkanocne. Przygotujmy się do nich szczególnie. My proponujemy coś dla ciała, czyli pyszne świąteczne dania podane w nietuzinkowy sposób – o tym przeczytacie w dziale „W domu i ogrodzie”.

Z okazji Świąt Wielkanocnych, w imieniu Redakcji, wszystkim Czytelnikom i sympatykom „Wiadomości Rolniczych”, życzę wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym. Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia, miłości i pokoju, cieszcie się odpoczynkiem w gronie najbliższych.

Anna Fatyga Redaktor Naczelna

Odsłony : 251
Skip to content