„Wiadomości Rolnicze” – zwycięzcą AgroKlasy 2016

sty 31, 2017 | Aktualności

„Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, zajęły pierwsze miejsce w konkursie ”AgroKlasa ODR 2016” prowadzonego przez cały miniony rok na łamach miesięcznika AGRO.

Dobiegła końca rywalizacja w ramach AgroKlasy 2016, w trakcie której na łamach czasopisma Agro, prezentowane były – z myślą o ogólnopolskim odbiorcy – najciekawsze artykuły oraz wypowiedzi, które ukazywały się w 2016 roku na łamach czasopism ODR. Punkty w rywalizacji można było zdobyć również za wydawnictwo tematyczne oraz za ciekawą okładkę. Suma punktów zdobytych w poszczególnych kategoriach złożyła się na końcową lokatę. Największą liczbę punktów otrzymały „Wiadomości Rolnicze”. Aż osiem artykułów publikowanych w 2016 roku w „Wiadomościach Rolniczych”, redakcja AGRO zamieściła na swoich łamach.

 

1a

1

Zwycięzcą konkursu AgroKlasa ODR 2016 zostały „Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Zdobyliśmy 39 punktów. Tylko o jeden punkt mniej, otrzymały „Lubelskie Aktualności Rolnicze – LDOD Końskowola i „Wieś Kujawsko-Pomorska” – K-PODR Minikowo.

2

Pamiątkowe zdjęcie od prawej: Adam Niebrzydowski – dyrektor PODR w Szepietowie, Mirosława Jaroszewicz-Łojewska – szef Gabinetu Politycznego MRiRW, Anna Fatyga – redaktor naczelna „Wiadomości Rolniczych”, Tadeusz Markowski zastępca dyrektora PODR w Szepietowie

3

4

Nagrody zostały wręczone 24 stycznia w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podczas Noworocznej Gali Agrobiznesu

Anna Fatyga

PODR Szepietowo

Odsłony : 468
Skip to content