Przeczytaj styczniowe „Wiadomości Rolnicze”

sty 17, 2017 | Aktualności

Zachęcamy do przeczytania styczniowego numeru „Wiadomości Rolniczych”. Szczególnie polecamy Waszej uwadze artykuł dotyczący zmian w systemie płatności bezpośrednich. Pamiętajcie także, że już od 15 stycznia można składać wnioski o dopłaty do zakupionego materiału siewnego.

Okladka WR1 2017 kon

W numerze przedstawiamy m.in. Wzorowych Agroprzedsiębiorców. Piszemy jak zmierzyć działkę, jak czytać etykiety na środkach ochrony roślin, w jaki sposób poprawić urodzajność gleb. Przypominamy progi ekonomicznej szkodliwości chorób jęczmienia. Prezentujemy hodowcę bydła walijskiego na Podlasiu. Odpowiadamy na pytania: czy warto postawić na produkcję brojlerów, a może na uprawę ziemniaków? Odwiedzamy miejsca szczególnie ważne dla pszczelarzy oraz baśniową krainę.

Jak w każdym numerze „Wiadomości Rolniczych” mamy coś dla smakoszy. Polecamy niby-piernik, a dla zdrowia koktajle z selera oraz wywary i nalewki z rośli, które uprawiamy na parapetach.

Zachęcamy do kontaktu z redakcją. Przesyłajcie swoje uwagi, propozycje i przepisy na adres redakcji: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl

Czekamy na Wasze receptury karnawałowych wypieków – najciekawsze opublikujemy.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 273
Skip to content