Złóż wniosek o dopłaty przez internet

sty 2, 2017 | Aktualności

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zachęca rolników z województwa podlaskiego do składania wniosków o płatności bezpośrednie i płatności bezpośrednie razem z rolnośrodowiskowymi w 2017 roku przez INTERNET za pomocą Aplikacji e-Wniosek.

Na jednym formularzu wniosku rolnik może ubiegać się o ponad 20 schematów pomocowych zarówno w ramach systemów wsparcia bezpośredniego jak i płatności ONW, płatności rolnośrodowiskowej PROW 2007-2013, płatności rolno-środowiskowo-klimatycznej PROW 2014-2020, płatności ekologicznej PROW 2014-2020, oraz wypłaty pomocy na zalesienie przyznanej w ramach PROW 2014-2020.

Aplikacja ta, już na etapie wypełniania wniosku, identyfikuje wszystkie błędy i wskazuje użytkownikowi ich rozwiązanie. Wprowadzone przez rolnika dane w praktyce od razu przechodzą pełną kontrolę administracyjną, co minimalizuje ryzyko sankcji i zmniejszeń płatności. Eliminowane są błędy, które pojawiają się podczas wypełniania wniosków papierowych. Taka funkcjonalność systemu ogranicza również generowanie przez ARiMR, wezwań do rolnika podczas przeprowadzonej kontroli kompletności i znacznie przyśpiesza kontrole administracyjną złożonego wniosku. W konsekwencji Agencja może szybciej naliczać płatności, wydawać decyzje oraz dokonywać przelewów środków pieniężnych na konta rolników.

Zapraszamy rolników do współpracy z doradcami Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Adres strony internetowej e-Wniosku:

http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/system-teleinformatyczny-arimr-wniosek-przez-internet.html

https://interop.doplaty.gov.pl/ewniosek

                                                                                                                      Alina Maciąg
PODR Szepietowo

Odsłony : 304
Skip to content