Przeczytaj czerwcowe wydanie Wiadomości Rolniczych

cze 16, 2016 | Aktualności

W numerze m.in. prezentujemy uczestników tegorocznej AgroLigi. Wyniki poznamy 7 lipca podczas wojewódzkiego finału konkursu. Zwycięscy będą reprezentowali województwo podlaskie w finale krajowym.

WR 6 okladka KROWA

Ponadto piszemy o poplonach, uprawie rabarbaru i możliwościach powrotu do produkcji ziemniaków na Podlasiu, o wsparciu ze środków PROW na lata 2014-2020 na jakie mogą liczyć producenci ekologicznej żywności. Podpowiadamy też jak upiększyć ogród i urozmaicić codzienną dietę – to tylko niektóre tematy, które polecamy Waszej uwadze.

Przed nami dwudziesta trzecia Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym oraz trzecia Ogólnopolska Wystawa Drobiu Ozdobnego i Użytkowego. To największa impreza wystawienniczo-promocyjna w północno-wschodniej Polsce, która odbywa się w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zawsze w ostatni weekend czerwca. Na dwa dni Szepietowo staje się rolniczą stolicą Podlasia. Do Szepietowa przyjedzie około 200 wystawców z całego kraju i mamy nadzieję, że szepietowską Agroarenę, odwiedzą tysiące zwiedzających.

To dzięki Waszemu zainteresowaniu Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zdobył tytuł Marki Roku. Ośrodek wyróżniono za organizację najlepszego wydarzenia w 2015 roku nagradzając XXII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Dziękujemy za Waszą obecność.

Aby mieć stały dostęp do najnowszych informacji, zachęcamy do prenumeraty Wiadomości Rolniczych na drugie półrocze – to tylko 15 złotych. O warunki prenumeraty zapytajcie swojego doradcę.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 279
Skip to content