Podlaska AgroLiga 2016 – ruszyła kolejna edycja konkursu

mar 22, 2016 | Aktualności

Posiadasz dobrze prosperujące gospodarstwo rolne? Twoja firma jest dobrze znana w środowisku rolniczym? Weź udział w Podlaskiej Agrolidze 2016. Konkurs wyłania i promuje najlepszych rolników oraz najlepsze firmy z branży rolno-spożywczej w województwie podlaskim.

W konkursie mogą brać udział gospodarstwa i firmy z dokończonymi inwestycjami, rentowne, wyróżniające się wysoką efektywnością produkcji w skali województwa i kraju. Co roku o tytuły mistrzów Podlaskiej AgroLigi ubiega się czternastu uczestników, po jednym z każdego powiatu. Konkurs wyłania liderów agrobiznesu w dwóch kategoriach: Rolnicy i Firmy.

Konkurs przebiega w dwóch etapach: wojewódzkim i krajowym. Na szczeblu wojewódzkim organizowany przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. we współpracy ze Stowarzyszeniem AgroBiznesKlub.

W 2015 tytuł mistrza wojewódzkiego w kategorii rolnicy zdobyli: Anna i Sylwester Jaszołtowie z powiatu siemiatyckiego. W kategorii firmy najlepsza została firma z Sokółki Metal – Fach.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego.

REGULAMIN KONKURSU

 

Informacje o konkursie:

Robert Korczak

rkorczak@odr-szepietowo.pl

tel. 86 275 89 21

Odsłony : 309
Skip to content