Przeczytaj grudniowe „Wiadomości Rolnicze”

gru 4, 2015 | Aktualności

Przed nami piękny, przedświąteczny czas. Zapewne obfitować będzie w moc zajęć związanych z przygotowaniem do świąt, ale mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę na lekturę grudniowego wydania „Wiadomości Rolniczych”.

wr 12 2015 okl

Piszemy m.in. o możliwościach uzyskania wsparcia na przystępowanie do systemów jakości, zasadach jakie będą obowiązywać od przyszłego roku przy sprzedaży bezpośredniej produktów pochodzących z własnego gospodarstwa, o przygotowaniu dobrej jakości pasz, a także prezentujemy dane statystyczne dotyczące podlaskiego rolnictwa. Przeczytacie o skutkach tegorocznej suszy i sposobach ich ograniczania.

Podpowiadamy jak w oryginalny sposób przygotować się do świąt – może bombka z nici, oryginalny stroik albo świąteczne potrawy, które proponujemy sprawią, że te święta będą wyjątkowe.

Zachęcam do podzielenia się z Redakcją przepisami na potrawy, które przygotowujecie na świąteczny stół, pomysłami udekorowania choinki, stołu lub podwórka. Najciekawsze propozycje opublikujemy na łamach naszego miesięcznika.

Wszystkim Czytelnikom i sympatykom „Wiadomości Rolniczych” składamy życzenia zdrowia, radości i przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju i realizacji zamierzeń.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Odsłony : 245
Skip to content