Rolniku – wyjedź na zagraniczny staż

wrz 24, 2015 | Aktualności

Poszukujesz nowych pomysłów na prowadzenie swojego gospodarstwa? Od niedawna prowadzisz ekologiczną działalność rolniczą? Poważnie myślisz o założeniu własnego gospodarstwa ekologicznego? Chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty branżowe? Weź udział w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”, wyjedź na staż i zobacz, jak ekologiczne rolnictwo rozwija się za granicą. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do 30 września 2015 r.

Podczas stażu u doświadczonego przedsiębiorcy w jednym z krajów UE zdobędziesz wiedzę przydatną w prowadzeniu Twojej działalności, nawiążesz nowe kontakty i udoskonalisz swój biznesplan.

Do udziału w programie zapraszamy przedsiębiorców z branży rolnictwa ekologicznego, którzy prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 3 lata lub poważnie myślą o założeniu własnej działalności. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego lub języka kraju przyjmującego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się. Wiek uczestnika nie ma znaczenia.

Więcej o programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców” na stronie internetowej: http://www.erasmus-entrepreneurs.eu/index.php?lan=pl

Osoby zainteresowane stażem proszone są o kontakt z:

Fundacją „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”

Partner projektu LivOrg: http://www.livorg.eu/pl/

tel. 22 830 98 03

e-mail: iped@kig.pl

Plakat LivOrg

Odsłony : 307
Skip to content