Podlaska AgroLiga 2015

cze 10, 2015 | Aktualności

11 czerwca w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku o godzinie 10 odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu Podlaska AgroLiga. W tegorocznej edycji konkursu o tytuły mistrzów rywalizuje dziewięć gospodarstw i pięć przedsiębiorstw. Konkurs co roku wyłania liderów agrobiznesu w kategorii rolnicy i firmy. AgroLiga to okazja do zaprezentowania osiągnięć podlaskiej wsi i jej otoczenia, pokazanie sukcesów gospodarstw rolnych i firm zajmujących się przetwórstwem rolno-spożywczym, świadczeniem usług rolnych i wiejskich, handlem środkami produkcji dla rolnictwa, produkcją maszyn itp.

logo ksow 495

Konkurs jest też okazją, aby wyróżnić właścicieli za osiągane wysokie wyniki ekonomiczne.

Komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli PODR w Szepietowie, urzędu marszałkowskiego i wojewódzkiego, związków zawodowych rolników oraz mistrzów poprzednich edycji, w dniach 6-11 maja dokonała przeglądu zgłoszonych gospodarstw i firm. Wyniki prac komisji poznamy 11 czerwca, podczas seminarium w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

W drugim etapie konkursu Kapituła konkursu AgroLiga 2015 wyłoni Mistrzów Krajowych, Wicemistrzów Krajowych i Laureatów Krajowych AgroLigi 2015 na podstawie nadesłanych zgłoszeń przez wojewódzkie ośrodki doradztwa rolniczego. Podlascy mistrzowie będą reprezentowali region w krajowym finale AgroLigi, który odbędzie się w I kwartale 2016 roku.

Charakterystyki uczestników konkursu prezentujemy na stronie: https://odr.pl/konkursy/agroliga/1911-uczestnicy-podlaskiej-agroligi-2015

Odsłony : 266
Skip to content