Rolnicza stolica Podlasia zaprasza

sty 5, 2015 | Aktualności

Bogaty kalendarz imprez targowo-wystawienniczych na 2015 rok przygotował Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W tegorocznym programie znajdują się targi ogrodnicze, pszczelarskie, targi budownictwa wiejskiego, a także imprezy dedykowane tym, którzy chcą dowiedzieć się więcej np. o konserwacji i przygotowywaniu pasz z użytków zielonych, uprawie kukurydzy, hodowli zwierząt, a także wydarzenia skierowane do właścicieli lasów czy do branży agroturystycznej.

Każde targi organizowane przez PODR w Szepietowie to wydarzenie branży rolniczej o zasięgu północno-wschodniej Polski. Przez te kilka dni w roku Szepietowo staje się rolniczą stolicą Podlasia. Spełniamy wysokie wymagania wystawców jak i odwiedzających.

Najnowsze osiągnięcia rolnictwa tylko w Szepietowie

Udział w naszych targach to okazja do zapoznania się z rozwojem i nowościami w polskim rolnictwie oraz spędzenia weekendu na imprezach towarzyszących. Pobyt w Szepietowie owocuje nawiązaniem wielu kontaktów handlowych, bowiem nasi wystawcy przyjeżdżają z całej Polski.

Szepietowskie targi co roku odwiedzają tysiące zwiedzających z kraju i z zagranicy. W ubiegłym roku, w czerwcu, podczas Ogólnopolskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych padł rekord odwiedzających. Swoją obecnością zaszczycił nas Marek Sawicki Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – nadając naszej inicjatywie miano polskiej stolicy rolnictwa.

W tym roku, chcemy również sprostać Państwa oczekiwaniom, dlatego zaprosiliśmy do uczestnictwa w targach licznych wystawców z całego kraju. To oni zaprezentują w Szepietowie wszystko to, co najnowocześniejsze, unikatowe, wyjątkowe i przydatne w prowadzeniu produkcji rolniczej, ogrodniczej i leśnej.

Zapraszamy po wiedzę i doradztwo

Tegoroczne targi upłyną również pod znakiem licznych wydarzeń towarzyszących, pokazów, szkoleń, konferencji i warsztatów, przygotowanych we współpracy z partnerami targów – stowarzyszeniami branżowymi, wystawcami i mediami. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie tradycyjnie zapewni szereg atrakcji i miłą atmosferę.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas imprez zapewniamy fachowe doradztwo i miłą obsługę.

Oferujemy ponad 1000 miejsc parkingowych.

Dla zwiedzających wstęp na targi bezpłatny.

Szczegółowych programów imprez wystawienniczo-targowych i informacji szukajcie na stronie www.odr.pl, a także w Wiadomościach Rolniczych.

 

Kalendarz imprez 2015 r.

18-19 kwietnia – Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie
30-31 maja – Zielona Gala, Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego
27-28 czerwca – XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym
13 września – Podlaski Dzień Kukurydzy, VIII Wojewódzki Konkurs Orki
10-11 października -Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie”, III Targi Leśne „Las i My”

 

Organizator:

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

18-210 Szepietowo

tel. 86 275 89 00

e-mail: wpodr@zetobi.com.pl

www.odr.pl

 

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna Wiadomości Rolniczych

Odsłony : 278
Skip to content