Spotkanie producentów ekologicznych w Łomży

gru 9, 2014 | Aktualności

Zapraszamy producentów żywności gospodarujących w systemie rolnictwa ekologicznego na spotkanie organizacyjne w sprawie dostaw produktów ekologicznych do szkół i przedszkoli w Łomży. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia o godz. 10.00 w Łomżyńskim Centrum Rozwoju Edukacji, przy ul. Polnej 16 w Łomży.

Celem spotkania jest podsumowanie dotychczasowej współpracy w zakresie zaopatrzenia przedszkoli i plan dostaw certyfikowanych produktów ekologicznych na następny okres.

Organizatorami spotkania są: Agnieszka Bućkowska – Dyrektor PP nr 8 w Łomży i Marian Zysk – Koordynator Sekcji EiOŚ PZDR w Łomży, PODR w Szepietowie.

Miasto Łomża było jednym z partnerów projektu „Dieta dla Zielonej Planety”, który miał na celu zmianę nawyków żywieniowych ludzi, zainteresowanie zdrową żywnością, pobudzenie rozwoju rolnictwa ekologicznego, a przez to promowanie lokalnych produktów. Rolnicy z terenu pow. łomżyńskiego dostarczają produkty ekologiczne do przedszkola nr 8 w Łomży od 2 lat. Obecnie są nowi potencjalni odbiorcy certyfikowanych produktów ekologicznych w Łomży. Stąd potrzeba pozyskania do współpracy większej ilości producentów ekologicznej żywności.

Szczególowe informacje można uzyskać:
Marian Zysk
tel. 86 218 37 22
e-mail: mzysk@odr-szepietowo.pl

Małgorzata Wróblewska

Marian Zysk

 

Odsłony : 251
Skip to content