Przeczytaj listopadowy numer „Wiadomości Rolniczych”

lis 3, 2014 | Aktualności

W najnowszych „Wiadomościach Rolniczych” mi.in. relacja z Jesiennych Targów Ogrodniczych i Targów Leśnych, wyniki konkursu na najpiękniejszą wieś województwa podlaskiego w 2014 roku i rozstrzygnięcie konkursu agroturystycznego. Odpowiadamy na wiele pytań, np. jaka jest przyszłość rolnictwa ekologicznego, czy można stosować chemiczne środki ochrony w integrowanej ochronie roślin, jak przygotować się do zimy. 

wr 11 2014 okl

Jak w każdym numerze polecamy coś dla smakoszy – w tym króluje dynia. Szczególnie polecam zupę z dyni hokkaido – prosta w wykonaniu i smaczna. Sprawdźcie inne przepisy naszych Czytelniczek – uwagami możecie podzielić się z redakcją.

Przed Wami 300 numer Wiadomości Rolniczych. Przez blisko 25 lat zespół redakcyjny naszego pisma przygotowuje z myślą o Was, drodzy Czytelnicy, same dobre wiadomości. Gościmy w Waszych domach 11 razy w roku. Nie zawsze tak było. Przez dość krótki okres byliśmy dwutygodnikiem, po czym powróciliśmy do wydania miesięcznego. Zespół redakcyjny zawsze składał się z doradców pracujących w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Pierwszym redaktorem była Janina Włostowska, a dziś ja mam przyjemność ogłosić, że „jej dziecko”, jak sama określała Wiadomości Rolnicze, ma już trzysta wydań. W przyszłym roku, w kwietniu będziemy obchodzić jubileusz 25-lecia powstania czasopisma. Będzie to okazja do wspomnień i spotkań redakcji z Czytelnikami. Możecie Państwo już dziś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami, wspominkami, anegdotami dotyczącymi pisma – najciekawsze opublikujemy

Zapraszam do lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna

Odsłony : 253
Skip to content