Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu sprzedaży produktów rolnych

paź 20, 2014 | Aktualności

Co należy zrobić, by poprawić promocję sprzedaży bezpośredniej produktów z gospodarstwa rolnego; jak budować ofertę sprzedażową; jak fachowo zaaranżować stoisko sprzedażowe, na którym sprzedajemy produkty rolne ze swojego gospodarstwa na targowisku… – na te i na wiele innych ważnych pytań z zakresu sprzedaży bezpośredniej odpowiedzą specjaliści z Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie podczas szkolenia realizowanego w Wysokiem Mazowieckiem (część warsztatowa) i w Czyżewie (część wyjazdowa) w dniach 27-28.10.2014 r.

Do udziału w bezpłatnym szkoleniu serdecznie zapraszamy mieszkańców obszarów wiejskich i rolników zainteresowanych sprzedażą bezpośrednią produktów rolnych oraz przedsiębiorców rolnych. W czasie szkolenia zapewniamy uczestnikom materiały szkoleniowe, wyżywienie, w razie potrzeby noclegi oraz transport na część wyjazdową.

Zgłoszenia prosimy kierować do 24.10.2014 r. do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, drogą telefoniczną tel. 86 275 89 29 lub drogą e-mailową: tsniecinski@odr-szepietowo.pl

Liczba miejsc w szkoleniu ograniczona.

Zapraszamy!

Tomasz Śnieciński

Odsłony : 251
Skip to content