Konkurs fotograficzny

sie 7, 2014 | Aktualności

Nadleśnictwo Rudka zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną do udziału w konkursie fotograficznym „Las i my”. Motywem przewodnim konkursu jest „Drewno” oraz „Cuda i tajemnice lasów”. Prace można przesyłać do 4 października 2014 r. na adres organizatora

Konkurs jest organizowany w ramach II Targów Leśnych, które odbędą się 11 i 12 października w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W regulaminie konkursu fotograficznego „Las i my” organizator dał wskazówkę, jakich zdjęć oczekuje. Jednak ostateczny obraz ilustrujący tematy: „Drewno” i „Cuda i tajemnice lasów” zależy od osoby fotografującej przyrodę i uchwycenia tego szczególnego momentu, dlatego wachlarz interpretacyjny może być bardzo szeroki. Zdjęcia, oprócz charakteru dokumentacyjnego, winny mieć również wyraz artystyczny. Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia w każdej kategorii, a więc łącznie do 6 zdjęć, w tym dopuszczalny jest 1 zestaw składający się maksymalnie z 6 zdjęć, który będzie traktowany jako 1 praca.

Prace należy przesłać na adres:

Nadleśnictwo Rudka, ul. Olendzka 31, 17-123 Rudka z dopiskiem Konkurs fotograficzny „Las i my”.

Komisja przyzna nagrody (sprzęt turystyczny):

  • I miejsce (na kwotę 700 zł)
  • II miejsce (na kwotę 500 zł)
  • III miejsce (na kwotę 300 zł)

Ponadto przewidziane są trzy równorzędne wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych za kwotę po 100 zł za wysoki poziom artystyczny.

Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną przygotowane do wystawy i wydrukowane w większych formatach. Wystawa inauguracyjna odbędzie się w PODR w Szepietowie 12 października podczas Targów Leśnych „Las i my”.

Szczegółowe informacje: tel. 85 730 58 07

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Błażej Safaryn

Odsłony : 247
Skip to content