Jest już nowy numer Wiadomości Rolniczych

sie 1, 2014 | Aktualności

Zachęcam do przejrzenia lipcowo-sierpniowego numeru „Wiadomości Rolniczych”, w którym m.in. przypominamy o bezpieczeństwie przy zbiorach zbóż. Piszemy też o tradycjach związanych ze żniwami. Może niektóre z nich kultywujecie, a może zupełnie o nich zapomnieliście.

WR 7 8 2014 okl

Szczególnie zachęcam do zapoznania się z artykułem: „Pomoc dla beneficjentów PROW 2007-2013”. Dowiecie się jakiej pomocy możecie oczekiwać od naszych doradców w związku z przygotowaniem uzupełnień lub wyjaśnień do złożonych w ARiMR wniosków o przyznanie pomocy, wypłatę wsparcia czy prawidłowe rozliczenie. W PODR w Szepietowie powstał w tym celu Zespół Doradczy – szczegóły na stronie 16.

Za nami gorący okres wystaw, targów i konkursów organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Mam nadzieje, że byliście z nami na Wystawie Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie, na finale Podlaskiej Agroligi 2014, uczestniczyliście w Targach AgroEkoTurystycznych w Augustowie. Jeśli nie, przeczytajcie relację z tych imprez. Zapoznajcie się z ofertą i atmosferą jaka panuje podczas imprez wystawienniczo-promocyjnych organizowanych przez nasz Ośrodek, ponieważ już we wrześniu organizujemy specjalnie dla Was, drodzy rolnicy, Dzień Kukurydzy i Konkurs Orki Pługami Tradycyjnymi. Już dziś zapraszamy 14 września do PODR w Szepietowie.

Anna Fatyga

Odsłony : 258
Skip to content