Jest już czerwcowy numer Wiadomości Rolniczych

cze 5, 2014 | Aktualności

Zachęcam do lektury nowego wydania Wiadomości Rolniczych. W numerze m.in. zalecenia dotyczące uprawy rzepaku, zbioru i konserwacji runi łąkowej, zwalczania groźnych chorób w uprawie ziemniaka, a także szereg porad, np. pszczelarskich i ogrodniczych. Podpowiadamy, jakie potrawy przygotować na grilla i co można przyrządzić z truskawek.

WR 6 2014 okl

Zamieszczamy relację z Wiosennych Targów Ogrodniczych i Targów Pszczelarskich, a także z Zielonej Gali i Targów Budownictwa Wiejskiego.

Zapraszamy na Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie 28-29 czerwca – jakie atrakcje czekają na Państwa – znajdziecie na stronie 2.

W czerwcu rusza Podlaska AgroLiga. Na stronach 10-13 przedstawiamy tegorocznych kandydatów do zaszczytnego tytułu Mistrz Podlaskiej AgroLigi 2014. Zwycięzców poznamy w lipcu.

W następnym wydaniu przedstawimy relację z gali finałowej Podlaskiej AgroLigi 2014, a także relacje z Wystawy Zwierząt Hodowlanych.

Zachęcam do kontaktu z redakcją. Do Państwa dyspozycji są e-mail: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl i tel. 86 2758906 – piszcie, pytajcie, zamawiajcie tematy, zamieszczajcie ogłoszenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga

Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 390
Skip to content