Majowe Wiadomości Rolnicze już dostępne

maj 6, 2014 | Aktualności

Zapraszam do lektury nowego numeru Wiadomości Rolniczych

W najnowszym wydaniu znajdziecie m.in. relację z finału konkursu AgroLiga 2013, w którym rolnicy z województwa podlaskiego Patrycja i Wojciech Pruszkowscy zostali Wicemistrzami Krajowymi w kategorii rolnicy, a firma Moto-Agro laureatem w kategorii firmy.

05 2014 wrSzczególnie polecam artykuły dotyczące trwałych użytków zielonych i przygotowania dobrej jakości sianokiszonki w belach, zwłaszcza że będziecie Państwo mogli zweryfikować swoją wiedzę na organizowanej, 24-25 maja Zielonej Gali. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę. Zapraszam na wykłady na temat racjonalnego użytkowania łąk i pastwisk oraz pozyskiwania pasz z użytków zielonych, ale przede wszystkim na pokaz pracy maszyn do zbioru i konserwacji pasz. Zielonej Gali towarzyszą Targi Budownictwa Wiejskiego.

Majowy numer „Wiadomości Rolniczych” obfituje w wiele ciekawych artykułów, np. o integrowanej ochronie roślin, hodowli bawołów, uprawie gryki; pokazujemy ludzi z pasją, którzy dzielą się swoimi zainteresowaniami; podpowiadamy co można przyrządzić z rabarbaru. To tylko niektóre tematy majowego wydania.

Zapraszam na otwarte forum rolnictwa, które odbędzie się w Krzyżewie. Patronem medialnym Forum są „Wiadomości Rolnicze”.

Zachęcam do kontaktu z redakcją. Do Państwa dyspozycji jest e-mail: redakcja.wr@odr-szepietowo.pl i tel. 86 2758906 – piszcie, pytajcie, zamawiajcie tematy, zamieszczajcie ogłoszenia (ogłoszenia drobne od rolników są bezpłatne). Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Życzę miłej lektury

Anna Fatyga
Redaktor Naczelna „Wiadomości Rolniczych”

Odsłony : 279
Skip to content