Kwietniowe Wiadomości Rolnicze już dostępne

mar 31, 2014 | Aktualności

Zapraszamy do lektury nowego wydania Wiadomości Rolniczych.

wr 4 2014 okl

W kwietniowym numerze znajdziecie m.in.: informacje o agrotechnicznych metodach zwalczania organizmów szkodliwych, listę zalecanych do uprawy odmian zbóż jarych i grochu pastewnego. Polecamy uwadze artykuł o nawożeniu użytków zielonych.

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem odmiany kukurydzy, zajrzyjcie na stronę 15. i przekonajcie się, że wybór kukurydzy nie może być przypadkowy.

Tym, którzy planują modernizację obory, w której zastosowano system utrzymania zwierząt na uwięzi polecamy artykuł „Nowoczesna uwięziówka”.

Mamy już wiosnę, więc warto zapoznać się z nowościami, jakie w tym roku proponują ogrodnicy. Okazją do poszukiwań zapewne będą Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie, organizowane przed nasz Ośrodek. W tym roku odbędą się 26-27 kwietnia – więcej informacji w numerze.

Kilka stron poświęcamy przygotowaniom do Świąt Wielkanocnych. Jak wykonać własnoręcznie ozdoby świąteczne, przygotować tradycyjną święconkę, palmę, pisanki, ale przede wszystkim co przygotować na świąteczny stół – to wszystko znajdziecie w kwietniowym numerze Wiadomości Rolniczych.

Pytajcie doradców o kwietniowy numer Waszego pisma.

Anna Fatyga

Odsłony : 232
Skip to content