Ekoschemat – Dobrostan zwierząt

mar 13, 2024

Harmonogram szkoleń realizowanych w ramach interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników
moduł 1 Szkolenia podstawowe dla rolników (I.14.1.1)
w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

Szkolenia dofinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego
dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.
Instytucja zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. „Ekoschemat – Dobrostan zwierząt”.

Szkolenie jest organizowane przez wojewódzki ośrodek doradztwa rolniczego w ramach modułu 1 Szkolenia podstawowe dla rolników Interwencji 14.1 Doskonalenie zawodowe rolników objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Zakres szkolenia stanowi jedno ze źródeł informacji na temat Ekoschematu – Dobrostan zwierząt. Głównym celem tej interwencji jest zapewnienie zwierzętom podwyższonych warunków dobrostanowych oraz wsparcie produkcji zwierzęcej w gospodarstwie pod kątem ekonomicznym. Biorąc udział w szkoleniu znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące poszczególnych wariantów tego ekoschematu.

Nazwa szkolenia: EKOSCHEMAT – Dobrostan zwierząt
lp. powiat miejsce termin godz. osoba do kontaktu telefon do osoby do kontaktu e-mail do osoby do kontaktu forma szkolenia maksymalna liczba uczestników szkolenia
1 białostocki Astwa, ul. Kombatantów 4, 15-110 Białystok 07.05.2024 9.00 Magda Toczydłowska 518 272 918 mtoczydlowska@odr-szepietowo.pl stacjonarne 30
2 białostocki  Ochotnicza Straż Pożarna w Poświętnym, Poświętne 31, 18-112 Poświętne 10.05.2024 9.00 Magda Toczydłowska 518 272 918 mtoczydlowska@odr-szepietowo.pl stacjonarne 30
3 siemiatycki Nadbużanski Ośrodek Promocji Produktu Lokalnego „Zagubek”, ul. Targowa 1, 17-312 Drohiczyn 13.05.2024 9.00 Anna Szeryńska 502 477 909 aszerynska@odr-szepietowo .pl stacjonarne 30

 

Nazwa szkolenia: EKOSCHEMAT – Dobrostan zwierząt
lp.
powiat
miejsce
termin
godz.
osoba do kontaktu
telefon do osoby do kontaktu
e-mail do osoby do kontaktu
forma szkolenia
maksymalna liczba uczestników szkolenia
1
grajewski
Urząd Gminy Radziłów, ul. 500-lecia 14, 19-213 Radziłów
04.04.2024
9.00
Grażyna Dobrzyń
509 034 259
stacjonarne
30
2
sejneński
Dom Litewski, ul. Wileńska 9, 16-500 Sejny
04.04.2024
9.00
Jan Radzewicz
506 668 159
stacjonarne
30
3
augustowski
Urząd Gminy Bargłów Kościelny, ul. Augustowska 47, 16-320 Bargłów Kościelny
05.04.2024
9.00
Justyna Owcarz
794 053 053
stacjonarne
30
4
suwalski
GOK w Przerośli, ul. Rynek 11, 16-427 Przerośl
11.04.2024
9.00
Agnieszka Kurczyńska
514 921 276
stacjonarne
30
5
zambrowski
Świetlica wiejska, Łady Polne 11B,  18-300 Zambrów
17.04.2024
9.00
Magdalena Szymborska
509 337 926
stacjonarne
30
6
sokólski
Sala Płomyk, ul. Plac Kościuszki 5A, 16-150 Suchowola
18.04.2024
9.00
Mirosław Głowicki
506 666 379
stacjonarne
30
7
kolneński
Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem, Czerwone 50, 18-500 Kolno
18.04.2024
9.00
Joanna Bazylewicz
697 550 170
stacjonarne
30
8
sokólski
MGOK Dąbrowa Białostocka, ul. Gen. Godlewskiego 1, 16-200 Dąbrowa Białostocka
19.04.2024
9.00
Anna Gęślicka
502 477 973
stacjonarne
30
9
bielski
Zespół Szkół Nr 4 Bielsk Podlaski, ul. Hołowieska 18, 17-100 Bielsk Podlaski
22.04.2024
9.00
Gertruda Niewińska
506 663 950
stacjonarne
30

 

 

Skip to content