Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

 

Szepietowo, 24-25 czerwca 2023 r.

Do pobrania – dla wystawców

PROGRAM

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU

REGULAMIN

WPIS DO KATALOGU WYSTAWCÓW

ZAMÓWIENIE WYŻYWIENIA

REGULAMIN KONKURSU HITY SZEPIETOWA

KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU HITY SZEPIETOWA

 

Biuro Targów: (poniedziałek – piątek w godz. 7.30 – 15.30)

Magdalena Krajewska

tel. 86 275 89 44, kom. 508 216 170, fax 86 275 89 51

e-mail: targi@odr-szepietowo.pl

Noclegi i wyżywienie – Recepcja Ośrodka Szkoleniowego (czynna całą dobę)

tel. 506662130, fax 86 275 89 51

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Wystawę Zwierząt Hodowlanych

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na XXIX Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawę Królików Rasowych, która odbędzie się 24-25 czerwca 2023 roku. To największe i niewątpliwie cieszące się ogromną popularnością wydarzenie w Polsce północno-wschodniej. Organizujemy Wystawę z myślą i w trosce o sektor rolniczy. Każda kolejna edycja Wystawy skupia w Szepietowie hodowców i rolników z całego regionu.

W ostatnim czasie na terenach wystawowych  PODR Szepietowo powstał  nowoczesny i funkcjonalny obiekt  wystawowy,  przeznaczony do prezentacji i oceny zwierząt hodowlanych. Hala zlokalizowana jest w sąsiedztwie Agroareny, wśród budynków, tworzą  kompleks wystawowy odzwierciedlający nowoczesne technologie i trendy w budownictwie sektora rolniczego. Wystawa jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem i pragniemy dorobek hodowlany podlaskich rolników prezentować w sposób godny i okazały – zaznaczył dyrektor Mojkowski.

Wydarzenie jest nie tylko okazją do prezentacji  najpiękniejszych okazów zwierząt, ale również miejscem do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami reprezentującymi sektor rolny. Dwudniowe spotkanie to promocja polskiego rolnictwa, wystawcy  prezentują postęp i dobre praktyki hodowlane.  Tereny wystawowe zapełniają się nowoczesnym i zaawansowanym technologiczne sprzętem do produkcji rolnej. Bogata oferta handlowa maszyn i urządzeń sprawia, że wydarzenie wyróżnia się wysoką frekwencją zwiedzających i doskonałą atmosferą. Agroarena w Szepietowie gości rolników krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Wystawa Zwierząt Hodowlanych ma na celu ocenę i propagowanie osiągnięć podlaskich hodowców, wyłaniając tym samym najpiękniejsze okazy zwierząt gospodarskich. Podczas dwóch dni nie zabraknie stoisk z rękodziełem, lokalną żywnością oraz wielu konkursów. Rodziny będą mogły spędzić miło czas w bezpłatnej strefie dla dzieci. Pod okiem doświadczonych instruktorów zostaną poprowadzone animacje, a to tylko kilka z atrakcji przygotowanych na weekend rozpoczynający wakacje.

Wystawie towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które są okazją do skorzystania z kompleksowego doradztwa. Eksperci chętnie udzielą porad odnośnie hodowli i zarządzania gospodarstwem. Wydarzenie jest transferem wiedzy między rolnikami, doradcami, wystawcami, przedstawicielami świata nauki oraz instytucjami wspierającymi rolnictwo. Służy zapoznaniu z dostępnością środków pomocowych i innowacyjnych rozwiązań w prężnie rozwijającym się sektorze agro, co przyczynia się do trafnych inwestycji gospodarczych.

Podczas Wystawy odbędzie się również X Wystawa Królików Rasowych, jest dedykowana wszystkim hodowcom i miłośnikom tych sympatycznych zwierząt. W tym roku mnogość prezentowanych ras zaskoczy wszystkich. Będzie można nacieszyć oko różnorodnością umaszczenia i urokiem tych puchatych ssaków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników, mieszkańców obszarów wiejskich i sympatyków sielskich klimatów do rozpoczęcia wakacji Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych. W ostatni weekend czerwca #Wszystkiedrogiprowadzadoszepietowa

Muuuuusicie tu być z nami.

Zapraszamy na stronę wydarzenia  www.wystawaszepietowo.pl

oraz do śledzenia naszego profilu społecznościowego na portalu Fb, instagram, strony www.odr.pl i youtube

Katarzyna Olszewska

Specjalista ds. promocji

https://www.youtube.com/watch?v=U5LC3UzZOEg

Skip to content