Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Znani nie tylko w kraju – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Znani nie tylko w kraju


Print Friendly, PDF & Email

Wojciech Dzięgielewski jest właścicielem nowoczesnej, innowacyjnej, stworzonej na miarę dwudziestego pierwszego wieku firmy, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie maszyn i urządzeń technicznych. Pracuje w niej około sześćdziesięciu osób.

Firmę doceniła komisja konkursowa Podlaskiej Agroligi 2020. Na szczeblu wojewódzkim w kategorii Firmy zajęła pierwsze miejsce zdobywając tytuł Mistrza. W kolejnym krajowym etapie konkursu firma Agrotechnik będzie rywalizować z Mistrzami z pozostałych województw o tytuł najlepszej w kraju w 2020 roku.

Zdolności organizacyjne, znajomości zawarte podczas pobytu za granicą oraz zdobyte tam doświadczenie pomogły panu Wojciechowi w podjęciu decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej. W efekcie w 1997 roku powstała Firma Agrotechnik, która obecnie współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu rolniczego na całym świecie. Firma ma założoną stronę internetową, na której opisana jest jej działalność.

Pan Wojciech wymaga od  swoich pracowników profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Stara się, aby każdy pracownik znał zakres swojej pracy. Właściciel postawił na ludzi, na ich kreatywność i zaangażowanie, ponieważ zdaje sobie sprawę, że głównym i najważniejszym czynnikiem oraz źródłem wzrostu i rozwoju jest kapitał ludzki. Doskonale wie, że siłą firmy są ludzie, którzy cechują się rzetelnością, sumiennością oraz kompetencją i  którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

Firma stale dopasowuje się do potrzeb nowoczesnego rolnictwa na świecie oraz zmieniających się warunków rynkowych. Agrotechnik jest autoryzowanym dealerem różnych firm i prowadzi sprzedaż głównie w regionie północno – wschodniej Polski. Główna siedziba firmy znajduje się w Stawiskach. Ma również oddziały w Przasnyszu, Mrągowie oraz Brańsku. W związku z systematycznym rozwojem planowana jest rozbudowa dwóch ostatnich oddziałów.

„Udział w konkursie pozwolił mi zmierzyć się z innymi firmami z naszego województwa. Miałem okazję osobiście poznać ich właścicieli. W kuluarach wymienialiśmy  się swoimi doświadczeniami. W konkursie, w kategorii rolnicy, wzięli udział również najlepsi rolnicy.  Niektórzy z nich są naszymi klientami, dla których osobiście wręczyliśmy nagrody podczas Uroczystej Gali. Pracownikom Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie oraz Komisji Konkursowej serdecznie dziękuję za docenienie mojej firmy i za przyznanie pierwszego miejsca. Na szczeblu krajowym postaram się godnie reprezentować nasze województwo” – podsumował Pan Wojciech.

Pracownikom Firmy Agrotechnik życzymy powodzenia a właścicielowi dalszych sukcesów.

                                                                                 Mariola Piwowarska