Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Zapraszamy na rolniczą majówkę do Szepietowa – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Zapraszamy na rolniczą majówkę do Szepietowa


Print Friendly, PDF & Email

Zielona Gala i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego to imprezy organizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie 13 maja 2018 r. Na wszystkich odwiedzających Targi czeka bogata oferta wystawiennicza oraz efektowne show, czyli pokaz pracy maszyn rolniczych do prac związanych ze zbiorem i transportem pasz z trawy.

Na zielonej łące

W tym roku przygotowaliśmy pokaz pracy maszyn rolniczych we współpracy z Pronarem i Ursusem. Każda z tych firm zaprezentuje swój sprzęt do pracy przy zielonkach. Poczynając od kosiarek, które skoszą trawę, potrzebną do dalszej części pokazu, po maszyny służące do transportu paszy. Uczestnicy pokazu będą mieli okazję zobaczyć pracę maszyn na żywo i ocenić ich przydatność pod własnym kątem. Będzie również możliwość skorzystania z usług doradczych przedstawicieli firm prezentujących swój sprzęt. Na wszelkie pytania oraz wątpliwości odpowiedzą doradcy Pronaru i Ursusa.

Wiedza kluczem do sukcesu

Nie od dziś wiadomo jak bardzo ważne jest posiadanie kompleksowej i fachowej wiedzy na temat, którym zajmujemy się na co dzień. Dopiero połączenie nowatorskich rozwiązań, które proponują nam producenci różnych branż z naszą wiedzą teoretyczną może prowadzić do odniesienia pełnego sukcesu. Dlatego w ofercie Targów znalazł się wykład „Podsiew jako zabieg przedłużający żywotność użytków zielonych” Marcina Mierzejewskiego z DSV Polska. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do namiotu wykładowego Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zlokalizowanego na terenach wystawowych.

Gdy potrzebujesz nowego budynku

Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego to świetna okazja do zapoznania się z ofertą firm budowlanych. W obecnych czasach inwestor ma do wyboru wiele możliwości jeśli chodzi o sposób budowania, o wybór materiałów budowlanych, czy też wyposażenie budynku. Dzięki naszym Targom jest możliwość przyjrzenia się temu wszystkiemu z bliska i porównaniu ofert różnych firm.

Pasjonaci koni mile widziani

Imprezą, równolegle odbywającą się z Zieloną Galą i Podlaskimi Targami Budownictwa Wiejskiego jest Młodzieżowy Czempionat Koni Sokólskich. Konie na wybiegu pokażą się już 12 maja, gdzie zostaną ocenione przez komisję sędziowską. Sędziowie wybiorą najpiękniejsze okazy, które będą zaprezentowane na ringu w niedzielę.

Dodatkowo……

Tradycyjnie na Targach pojawia się wystawcy z rękodziełem oraz z regionalnymi smakołykami. Będzie możliwość ich zakupu i poznania smaku podlaskich specjałów. Do dyspozycji rolników będą też nasi doradcy, którzy będą czekać na wszystkich zainteresowanych w namiocie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Zapraszamy na Zieloną Galę i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego, naprawdę warto.

Program
Zielona Gala
Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego
Niedziela 13 maja 2018 r.
09.30 Otwarcie targów – Adam Niebrzydowski, dyrektor PODR Szepietowo (tereny wystawowe)
10.00 Prezentacja Młodzieżowych Czempionów Koni Sokólskich (ring)
10.30 Pokaz pracy maszyn rolniczych firm Pronar i Ursus (cz.I)
11.15 Wykład:Podsiew jako zabieg  przedłużający żywotność użytków zielonych – Marcin Mierzejewski, DSV Polska (namiot PODR)
12.00 Pokaz pracy maszyn rolniczych Pronar i Ursus (cz.II)
13.00 Wręczenie nagród: Hit Targów, Hit Zielonej Gali
W PROGRAMIE RÓWNIEŻ
– Doradztwo rolnicze
– Młodzieżowy Czempionat Koni Sokólskich
– Produkty regionalne i ekologiczne
– Bogata oferta targowa
8.00 – 16.00 Zwiedzanie stoisk wystawienniczych

 

Krzysztof Kuteszko