Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu sprzedaży produktów rolnych – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu sprzedaży produktów rolnych


Print Friendly, PDF & Email

Co należy zrobić, by poprawić promocję sprzedaży bezpośredniej produktów z gospodarstwa rolnego; jak budować ofertę sprzedażową; jak fachowo zaaranżować stoisko sprzedażowe, na którym sprzedajemy produkty rolne ze swojego gospodarstwa na targowisku… – na te i na wiele innych ważnych pytań z zakresu sprzedaży bezpośredniej odpowiedzą specjaliści z Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie podczas szkolenia realizowanego w Wysokiem Mazowieckiem (część warsztatowa) i w Czyżewie (część wyjazdowa) w dniach 27-28.10.2014 r.

Do udziału w bezpłatnym szkoleniu serdecznie zapraszamy mieszkańców obszarów wiejskich i rolników zainteresowanych sprzedażą bezpośrednią produktów rolnych oraz przedsiębiorców rolnych. W czasie szkolenia zapewniamy uczestnikom materiały szkoleniowe, wyżywienie, w razie potrzeby noclegi oraz transport na część wyjazdową.

Zgłoszenia prosimy kierować do 24.10.2014 r. do Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, drogą telefoniczną tel. 86 275 89 29 lub drogą e-mailową: tsniecinski@odr-szepietowo.pl

Liczba miejsc w szkoleniu ograniczona.

Zapraszamy!

Tomasz Śnieciński