Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

XIX Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2014 – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

XIX Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2014


Print Friendly, PDF & Email

Dzięki współpracy z LGD “Kraina Bobra”, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego wziął udział w Targach Lato 2014, w trakcie których zaprezentował i promował ofertę gospodarstw agroturystycznych z którymi stale współpracuje.

Targi odbywały się w dniach 4-6 kwietnia 2014 r. i połączone były z Targami Regionalia i Agroturystyka. Specjalistka PODR – Joanna Czarkowska, udzielała informacji, gdzie i w jakich kwaterach można ciekawie spędzić wypoczynek w naszym województwie.

Uczestnictwo w Targach to efekt projektu Produkt Lokalny Atrakcją Agroturystyczną (PLAT), realizowanego wspólnie przez Lokalną Grupę Działania (LGD) Kraina Bobra i Stowarzyszenie N.A.R.E.W. z województwa podlaskiego oraz LGD Regionu Kozła z woj. lubuskiego.

Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych naszych regionów oraz promocji lokalnych produktów kulinarnych. W ich trakcie organizowane były degustacje smakołyków z terenu każdej z grup uczestniczących w projekcie. Odwiedzający stoisko częstowani byli charakterystycznymi produktami lokalnymi: palcówką, kiszką i babką ziemniaczaną, domowymi wędlinami oraz słodkimi wypiekami. Dzięki ciekawej ekspozycji rękodzieła w postaci figurek par szlacheckich, bobrów i innych zwierząt oraz kolorowych makatek, stoisko przyciągało zwiedzających i należało do jednych z najciekawszych.

Ponadto wielu odwiedzających dopytywało się o ciekawe miejsca do zwiedzenia na terenie działania wspomnianych LGD-ów i województw. Zainteresowani otrzymywali odpowiednie wydawnictwa tematyczne oraz materiały promocyjne przygotowane w ramach projektu.

Dodatkową atrakcją na stoisku była kapela koźlarska, która przygrywała zwiedzającym przez całe Targi.