Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Podlaska Marka Konsumenta – Oddaj swój głos! – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Podlaska Marka Konsumenta – Oddaj swój głos!


Print Friendly, PDF & Email

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych znalazła się w ścisłej czołówce konkursu Podlaska Marka. Walczymy również o tytuł Podlaskiej Marki Konsumenta, ją wybiorą internauci w głosowaniu internetowym. Głosowanie trwa do 25 kwietnia i jest całkowicie BEZPŁATNE. Z jednego numeru można oddać tylko jeden głos. Zagłosuj na Wystawę!

Osiemnastu nominowanych walczy o tytuły w sześciu kategoriach. Wystawa pretenduje o tytuł najlepszego wydarzenia 2015 roku. Finalistów Podlaskiej Marki wyłoniła Grupa Ekspertów, obradująca pod przewodnictwem Jerzego Leszczyńskiego Marszałka Województwa Podlaskiego. Wybierano spośród 142 produktów, w kategorii Wydarzenie znalazło się najwięcej zgłoszeń bo, aż 34 inicjatywy. Wszystkie nominacje są odzwierciedleniem tego, co w minionym roku było w naszym województwie najciekawsze, najnowocześniejsze i najsmaczniejsze. Zwycięzców Podlaskiej Marki poznamy 25 maja podczas Gali Finałowej.

Podlaska Marka Konsumenta

Markę Konsumenta wybiorą mieszkańcy województwa za pośrednictwem strony www.podlaskamarka.pl, na której opublikowana jest lista nominowanych. Plebiscyt potrwa do 25 kwietnia. Kolejne cząstkowe wyniki głosowania 18 kwietnia.

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę http://podlaskamarka.pl/glosowanie-internetowe/?kid=2474

2. Podaj numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany SMS z kodem weryfikującym.

3. Wprowadzić na stronie otrzymany kod

4. Zaakceptuj regulamin

5. Potwierdzić wybór. W tym momencie głos zostanie uznany za ważny.

Głosowanie jest całkowicie BEZPŁATNE. Z jednego numeru można oddać tylko jeden głos.

Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.

MZ