Wydarzenia, Zaproszenia, Inicjatywy

„Zabytek Zadbany” jest corocznym konkursem ogłaszanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nadzór nad konkursem sprawuje Generalny Konserwator Zabytków. Od 2011 roku podmiotem realizującym procedurę konkursową jest Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Czytaj więcej...

Ogierek BELF oraz klacz BINGO uzyskali najwyższe noty na X Powiatowej Wystawie Koni Zimnokrwistych, która obyła się 10 września 2017 r. w Bakałarzewie.

Czytaj więcej...

W dniach 2- 3 października  2017 r. na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbędzie się 61 Wystawa - Sprzedaż Ogierów Zimnokrwistych.

Czytaj więcej...

W dniu 10 września na Stadionie Miejskim w Sejnach, na ul.Konarskiego 23A odbędą się Dożynki Powiatowe pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie Pana Krzysztofa Jurgiela.

Czytaj więcej...

3 września w miejscowości Płonka Kościelna na terenie gminy Łapy odbyły się Dożynki Gminne. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Płonce Kościelnej. Następnie odbył się przemarsz tradycyjnym korowodem dożynkowym z Kościoła na stadion, gdzie Burmistrz Łap Urszula Jabłońska oficjalnie rozpoczęła obchody dziękczynienia za płody rolne.

Czytaj więcej...

Dzisiaj jest 19.02.2018 godz.
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie