Polityka prywatności

Print Friendly, PDF & Email

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, iż:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Szepietowo-Wawrzyńce 64, 18-210 Szepietowo (zwany dalej: PODR w Szepietowie).

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w PODR w Szepietowie możliwy jest pod numerem tel. 86 275 8905 lub adresem e-mail: edeptula@odr-szepietowo.pl.

3) Jakie dane są gromadzone?

Korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez PODR w Szepietowie wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją i wyświetlaniem strony. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. Informacje podane w formularzu są wykorzystywane przez PODR w Szepietowie do niezbędnych kontaktów z użytkownikami strony oraz dane zawarte w wysyłanej do nas wiadomości e-mail. Na naszej stronie używamy technologii takich jak: pliki cookie do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu ułatwienia korzystania ze strony. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody.

4) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do wyświetlenia informacji na stronie, zapamiętania ustawień, zestawieniu statystyk.

5) Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

6) W jaki sposób chronione są informacje? Formularz wypełniany przez użytkownika realizowany jest za pomocą szyfrowanego protokołu transmisji danych.

7) Państwa dane osobowe, co do zasady nie są przekazywane poza obszar EOG. PODR w Szepietowie nie będzie przekazywał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, chyba że będzie tego wymagało wykonanie umowy z PODR w Szepietowie. Dane zostaną przekazane w celu i w zakresie koniecznym do prawidłowego i należytego wykonania zawartej przez Państwa z PODR w Szepietowie umowy, oraz zostaną Państwo o tym fakcie powiadomieni. PODR w Szepietowie może przekazać Państwa dane związane z wyświetlaniem strony do usługi Google Analytics.

8) Wyrażenie zgody jest dobrowolne i w każdej chwili można ją wycofać.

Wszystkie drogi prowadzą do Szepietowa – Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Wszystkie drogi prowadzą do Szepietowa


Print Friendly, PDF & Email

Wielkimi krokami zbliża się największe święto podlaskiej wsi i rolników – XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym.

Już dziś pragniemy Państwa zaprosić na to wielkie wydarzenie, które corocznie przyciąga setki tysięcy zwiedzających – miłośników i sympatyków rolnictwa. Na terenach wystawowych PODR Szepietowo zaprezentują się czołowi przedstawiciele w wytwarzaniu sprzętu do produkcji rolniczej. Nie zabraknie również producentów wyposażenia budynków inwentarskich, urządzeń udojowych oraz przedstawicieli firm paszowych. Swoje stoiska przygotują również twórcy ludowi i produktu regionalnego.

Podlascy rolnicy, jak na mlecznych potentatów przystało przywiozą prawie 150 sztuk bydła mlecznego, które stanie do walki o tytuł superchampiona. Na agroarenie zaprezentuje się również bydło mięsne i konie. Entuzjaści owiec, kóz, królików i drobiu również będą usatysfakcjonowani ponieważ te zwierzęta jak co roku zawitają do Szepietowa.

PROGRAM

XXIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych

V Ogólnopolska Wystawa Królików

Piątek – 23 czerwca 2017 r.

Ring

15.00 Finał IV Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców

Sobota – 24 czerwca 2017 r.

Ring

8.00 Wycena bydła mlecznego i mięsnego, koni, owiec, drobiu i królików rasowych

12.30 Wybór superczempionów

13.00 Uroczyste Otwarcie XXIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i V Ogólnopolskiej Wystawy Królików

Ogłoszenie wyników wyceny bydła mlecznego, mięsnego, koni, owiec, drobiu i królików rasowych

13.30 Wręczanie nagród przez samorządy, sponsorów i firmy

15.00 Rozstrzygnięcie plebiscytu Gazety Współczesnej – Rolnik Roku i Nasz Sołtys

Budynek biurowy

10.30 Wykład: „Współczesne technologie w produkcji bydła” – dr hab. Marek Gaworski SGGW Warszawa – sala nr 4

13.30 Wykład: „Aktualne plany związane z rozwojem produkcji owczarskiej w Polsce” – prof. dr hab. Roman Niżnikowski SGGW Warszawa – sala nr 4

Tereny wystawowe

8.00-16.00 Ekspozycja targowa maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolniczej

Niedziela – 25 czerwca 2017 r.

Ołtarz polowy przed budynkiem zakładowym

9.00 Msza Święta Polowa

Ring

10.30 Powitanie gości, wręczenie odznaczeń

11.00 Prezentacja zwierząt – superczempionów, czempionów oraz wręczenie pucharów i nagród hodowcom

13.00 Pokaz Podlaskiej Szkoły Młodych Hodowców

13.20 Konkurs „Młodzi hodowcy”

13.50 Prezentacja zwycięzców konkursów: „Hit Wystawy”, „Najatrakcyjniejsze Stoisko”, „Hit publiczności”

14.00 Wystąpienia okolicznościowe

16.00 Oficjalne zamknięcie Wystawy

Tereny wystawowe

8.00-16.00 Ekspozycja targowa maszyn, urządzeń i środków do produkcji rolniczej

Anna Kostro

spec. ds. wydawnictw elektronicznych